ПП ''Ватутінськінвестбуд''  

 
 
Петровський
Анатолій Францович
Директор
 
     
     
 
ПП ''Ватутінськінвестбуд''

 
КП ''Ватутінськінвестбуд'' засноване у 2000 р. для виконання комплексу функцій замовника – Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації. Залучає бюджетні та інвесторські кошти.
Підприємство динамічно розвивається, міцно утвердилося на будівельному ринку; пройшло шлях від облаштування паркових алей, бюветних комплексів, інженерної інфраструктури до будівництва закладів освіти, культури, охорони здоров'я, а також цілих мікрорайонів житлових будинків.
З кожним роком зростають обсяги капітальних вкладень в будівництво та інтенсивність праці. Цифри свідчать: якщо у 2002 р. освоєно 2 млн грн. капітальних вкладень, то вже у 2006 р. – 160 млн. гривень.
У КП ''Ватутінськінвестбуд'' сформувався чудовий колектив кваліфікованих фахівців. Коло їхніх професійних обов'язків досить широке: включає і відведення земельних ділянок, і здачу об'єктів в експлуатацію. Зокрема, земельні ділянки відводяться під будівництво житлових будинків за програмою молодіжного кредитування.
Комунальне підприємство поставило трудові автографи на багатьох об'єктах. У Деснянському районі побудовано сучасну школу (її відкрито у 2006 р.), лікарню ветеринарної медицини, яка облаштована найновішим обладнанням. До речі, за зведення загальноосвітнього закладу колектив ''Ватутінськінвестбуд'' отримав подяку Київського міського голови.
До річниці Чорнобильської трагедії відкрито паркову алею з встановленням пам'ятного знака.
 

 
Житловий масив 26, мікрорайон Вигурівщина-Троєщина
 
Бюветний комплекс артезіанського водопостачання
Очолює професійний колектив А. Ф. Петровський. Анатолій Францович має великий трудових стаж, багато років пропрацював у будівельних компаніях.
Народився 6 травня 1958 р. в с. Вихрівка Дунаєвського району Хмельницької області. У 1991 р. закінчив Київський інженерно_будівельний інститут.
З 1993 р. обіймав посаду головного інженера в інженерно_будівельній фірмі ''Київ_93''. З 1994 р. очолював низку приватних підприємств будівельного профілю в Києві та на Хмельниччині. З 1999 р. працював генеральним директором великої будівельної компанії ''ІНАП і К''. Нині очолює комунальне підприємство ''Ватутінськінвестбуд''.
Володіючи менеджерськими здібностями, Анатолій Францович уміло керує великим колективом, знаходить порозуміння в питаннях укладання угодз інвесторами, підрядниками та замовниками, що у наш час дуже важливо.
А. Ф. Петровський – дійсний член Академії будівництва. Дипломант загальноукраїнського проекту ''Україна транспортна''. Удостоєний міжнародної відзнаки ''Золотий меркурій''. Депутат Деснянської районної ради в м. Києві.
Комунальне підприємство ''Ватутінськінвестбуд'' продовжує наполегливо, цілеспрямовано працювати над Програмою соціально-економічного та культурного розвитку Деснянського району. Головна мета: поліпшити соціальну інфраструктуру та побут киян.

Комунальне підприємство ''Ватутінськінвестбуд'',
вул. Електротехнічна, 11, м. Київ, 02660.
Тел.: (044) 515-89-84, 546-86-54
Логос Україна         ЗАТ ''Будінженермережа-5''         Зміст         ТОВ ''ВАЛС''