ПП ''Фірма ''Вента''  

 
 
Антонова
Людмила Олександрівна
Директор
 
     
     
 
ПП ''Фірма ''Вента''

 

Салон краси ''Даная''
Людмила Олександрівна Антонова тривалий час працювала в органах виконавчої влади. Обіймала посаду старшого інженера відділу технічного нагляду за будівництвом у Головному управлінні капітального будівництва Київського міськвиконкому, пізніше – в Московському (нині Голосіївському) райвиконкомі займалася вирішенням будівельних питань у приватному секторі.
Л. О. Антонова зарекомендувала себе вмілим, принциповим фахівцем. У 1996 р. вирішила заснувати власну будівельну фірму, яку назвала італійським словом ''Вента''. В широкому розумінні це означає місце, де збирається шановне товариство.
За короткий час фірма впевнено зайняла свою нішу в будівельній галузі завдяки організаторським здібностям Людмили Олександрівни.
Сьогодні тут працюють спеціалісти з погодження документації, які вже мали багаторічний досвід роботи в технічному відділі Головного управління капітального будівництва Київського міськвиконкому, кваліфіковані архітектори. Це дало можливість реалізовувати різної складності архітектурно-проектні рішення, надавати кваліфіковану консультацію з таких питань:
- архітектурне проектування;
- узгодження проектної документації;
- переведення об'єктів з житлового в нежитловий фонд;
- введення об'єктів в експлуатацію;
- отримання дозволів на будівництво;
- отримання свідоцтва на право власності;
- землевідведення.
Приватне підприємство ''Фірма ''Вента'' бере на себе функції замовника від початку до кінця, а саме: від збору вихідних даних для проектування до введення об'єкта в експлуатацію та одержання свідоцтва про право власності. Її девіз: відмінна якість, виконання робіт у стислі строки, прийнятні розцінки.

Приватне підприємство ''Фірма ''Вента'',
вул. В. Дубініна, 16, 1-й поверх, м. Київ. 03040.
Тел.: (044) 258-07-50, факс: 257-40-74. Моб.: 8-067-209-45-38
Логос Україна         ТОВ ''ВАЛС''         Зміст         ТОВ ''Елітспецбуд''