ТОВ ''Ві Ар Саплай''  

 
 
Пахомовський
Валентин Едуардович
Директор
 
     
     
 
ТОВ ''Ві Ар Саплай''

 

Верстат плазмового різання з ЧПУ MultiCam Plasma 1000 на виставці ''Зварювання 2007''

Верстат гідроабразивного різання з ЧПУ MultiCam Waterjet 6000
''Ві Ар Саплай'' – одна з найбільших компаній – постачальників обладнання і металів для будівельної та обробної індустрії на ринки країн Співдружності Незалежних Держав (СНД).
Вона є ексклюзивним постачальником в СНД обладнання з числовим програмним управлінням (ЧПУ) виробництва компанії MultiCam LP (CША). Серед обладнання, яке постачається в Україну, представлені верстати з ЧПУ плазмового, лазерного та гідроабразивного різання.
Верстати плазмового різання MultiCam з ЧПУ завоювали визнання споживачів завдяки зручності в експлуатації і легендарній надійності. Вони допомогли досягти успіху багатьом виробникам у різних галузях обробної промисловості під час різання й обробки металів.
Усі верстати серій Plasma від MultiCam оснащуються головками плазмового різання виробництва компанії Hypertherm – визнаного світового лідера в технологіях плазмового різання.
Верстати гідроабразивного різання з ЧПУ компанії MultiCam представляють собою високоточні системи для промислового різання. Їх виготовляють із застосуванням прецизійної шліфованої косозубої рейки і шестерні, рейок з лінійним підшипником 35 мм і високоточних планетарних редукторів останнього покоління.
На верстатах MultiCam встановлені високоякісні насоси і головки гідроабразивного різання виробництва KMT Waterjet Systems.
Системи гідроабразивного різання MultiCam вважаються одними із найбільш надійних у світі, забезпечують плавне і точне різання, практично не мають аналогів на сучасному ринку.
Гідроабразивне різання застосовується під час обробки найрізноманітніших матеріалів: від скла до мармуру. Жодний інший тип різання не може обробляти такий широкий спектр матеріалів!
Крім високотехнологічного обладнання ''Ві Ар Саплай'' постачає в Україну універсальні верстати для виготовлення металевого профілю ''Тарсо'' (США), професійний ручний електроінструмент ''Festool'' (Німеччина), листовий алюміній з кольоровим полімерним покриттям, тюбінг (алюмінієвий профіль квадратного перерізу), пластики двошарові для гравіювання, а також широкий асортимент обладнання і матеріалів для виробництва зовнішньої реклами, декоративного і архітектурного підсвічування.

ТОВ ''Ві Ар Саплай'',
вул. Дегтярівська, 25-а, м. Київ.
Тел./факс: 8 (044) 494-38-05, 494-38-06
E-mail: wersupply@wersupply.com.ua
www.wersupply.com.ua
Логос Україна         ТОВ ''Елітспецбуд''         Зміст         ТОВ ''Всеслав-К''