Дніпровське ЗАТ ''Гідроспецбуд''  

 
 
Запорожець
Олександр Леонідович
Директор
 
     
     
 
Дніпровське ЗАТ ''Гідроспецбуд''

 ЛІ-5
Олександр Леонідович Запорожець народився у 1950 р. в Запоріжжі. Має вищу освіту, за фахом – інженер-гідротехнік. Трудову діяльність як молодий спеціаліст починав у Дніпровському спецуправлінні ''Гідроспецбуд'' – майстром дільниці на будівництві Канівської ГЕС, пізніше працював виконробом Єфремівської дільниці на спорудженні Єфремівського гідровузла (м. Єфремов Тульської області).
Обіймав посаду начальника Литовської дільниці – зводив Кайшадорську ГАЕС у Литві. З 1987 року – головний інженер спецуправління. З 1992 р. – начальник спецуправління, яке у 1994 р. реорганізували у закрите акціонерне товариство. Нині О. Л. Запорожець обраний головою правління цього товариства – ''Гідроспецбуд''.
Брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Нагороджений орденом ''Дружби народів''.

Дата створення Дніпровського ЗАТ ''Гідроспецбуд'' припадає на далекий 1944 рік. Після визволення міста Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників почалося відновлення Дніпрогесу. Для цементування греблі було створено спеціальну організацію ''Цемгідеп''.
У 1951 році при Міністерстві енергетики колишнього Союзу було створено трест ''Гідроспецбуд''. До його складу увійшов ''Цемгідеп'', перейменований у Дніпровське спеціальне управління ''Гідроспецбуд'' (з 1994 р. Дніпровське ЗАТ ''Гідроспецбуд'').
ЗАТ ''Гідроспецбуд'' більш як за шість десятків років виробничої діяльності виконало багато важливих спеціальних робіт – на Дніпрогесі ім. Леніна, на Каховській, Кременчуцькій, Київській, Канівській, Дніпрогесі-2, Дніпродзержинській, Дубоссарській, Тереблярікській, Новодністровській та Ірганайській гідроелектростанціях.
Колектив закритого акціонерного товариства зводив гідровузли Астраханського, Дністровського, Консташти-Стинка (Румунія) та Єфремівського вододілителів, Київської та Кайшадорської ГАЕС, Чорнобильської, Південноукраїнської, Хмельницької
та Рівненської АЕС; проводив буро-вибухові роботи у Світловодському, Ушицькому, Новоград-Волинському кар'єрах.
Свої трудові автографи спеціалісти-гідроспецбудівці залишили під час будівництва Київського метрополітену, Київської філармонії, Музею історії Великої Вітчизняної війни, Київського головпоштамту.
У 1986 р. колектив ''Гідроспецбуду'' брав активну участь у ліквідації наслідків Чорнобильської аварії; здійснював укладку бетону під фундамент реактора енергоблоку № 4 та протифільтраційну стіну в ґрунті.
Основна сфера діяльності підприємства – виконання проектувальних та будівельно-монтажних робіт, технічне переозброєння, реконструкція та капітальний ремонт об'єктів енергетичної галузі та промислового призначення, будівництво житла та приміщень соцкультпобуту, а також інженерних комунікацій і споруд.
Інший важливий напярм діяльності – проведення буро-вибухових робіт на площах видобування корисних копалин, в будівництві, переважно на об'єктах енергетичної галузі.
Дніпровське ЗАТ ''Гідроспецбуд'' виконує:
– цементаційні роботи;
– водозниження (глибинне, вакуумне, ежекторне);
– забивку залізобетонних паль;
– улаштування буро-набивних паль;
– буро-вибухові роботи;
– улаштування стіни в ґрунті;
– улаштування буро-ін'єкційних паль.
Колектив ''Гідроспецбуду'' постійно озброюється кращим досвідом – активно впроваджує нову техніку та технологію, за що нагороджений дипломами ВДНГ та Держбуду колишнього Союзу. Велика група робітників удостоєна золотих, срібних та бронзових медалей ВДНГ.
Дніпровське ЗАТ ''Гідроспецбуд'' відзначено дипломом ''Лідер будівництва та архітектури України 2005 р.''.

Дніпровське ЗАТ ''Гідроспецбуд'',
проммайданчик, м. Вишгород, Київська обл., 265240.
Тел.: (04496) 54-596, тел./факс: (04496) 54-687.БТФ-150

СБШ-250Логос Україна         ТОВ ''Всеслав-К''         Зміст         Компанія ''Градострой''