ПП ''Мааліт''  

 
 
Чуприков
Олег Анатолійович
Директор
 
     
     
 
ПП ''Мааліт''

 
Чуприков Олег Анатолійович народився в 1967 р. у Києві. Закінчив Київський технікум радіоелектроніки. Служив в армії. Після звільнення в запас влаштувався регулювальником радіоапаратури на київський завод ''Електроприлад''.
На початку 90-х років перейшов працювати в об'єднання ''Київліфт-2''. Саме у цей період у столиці з'явилися ліфти нового покоління – з мікроелектронним управлінням; їх пусконаладкою зайнявся і О. А. Чуприков. Олег Анатолійович у вищеназваному об'єднанні пропрацював на інженерній посаді 12 років. Пройшов усі ступені кар'єрного росту – до спеціаліста першої категорії. Йому доручали найвідповідальніші роботи. Зокрема, здійснював налагодження ліфтів у п'ятизірковому готелі м. Полтави, де у свій час зупинявся екс-президент України Леонід Кучма, в житловому будинку, в якому мешкав колишній начальник Львівської залізниці Георгій Кирпа.
У 2005 р. О. А. Чуприков, вирішивши реалізувати себе в приватному бізнесі, започаткував власну справу, пов'язану також з монтажем та пуско-налагодженням ліфтів.
Приватне підприємство ''Мааліт'' обрало в союзники девіз: ''Безпека, якість, надійність''. Його працівники є висококваліфікованими консультантами, брали активну участь у монтажі та пуско-налагодженні ліфтів у котеджному містечку ''Мархалівка'', в Київському обласному управлінні МВС України, в Службі Безпеки України, розважально-торговельному центрі ''Патерсон'' на Оболоні, у житлових будинках на перехресті вулиць Тургенєвська та Павлівська, по вулицях Княжий Затон, Січневого Повстання, Предславинська, Тепловозна, Драгоманова, Щорса. Монтаж ліфтів фірма здійснює також ''під ключ''.
Головний девіз життя О. А. Чуприкова: ''Порядність, чесність!''. На переконання Олега Анатолійовича, якщо чесно збагачується кожна людина, збагачується і держава.
Бо саме багаті громадяни – основа процвітаючої країни.
О. А. Чуприкова як висококваліфікованого фахівця неодноразово запрошували на роботу в інші міста України. Але він і надалі планує розбудовувати Київ, надавати якісні послуги його мешканцям.Приватне підприємство ''Мааліт'', м. Київ.
Тел.: 8 (067) 795-66-27, 592-78-67
Е-mail: olift@mail.ru
Логос Україна         ТОВ ''Інженерно-будівельна компанія ''Лекуш''         Зміст         ТОВ ''Магок''