ТОВ ''Компанія ОВС''  

 
 
Дудік
Андрій Олександрович
Директор
 
     
     
 
ТОВ ''Компанія ОВС''

 
Компанія ''ОВС'' позиціонується на ринку промислової та побутової вентиляції, кліматичного обладнання, систем кондиціювання, опалення й теплопостачання, каналізації, водо- та електропостачання.
Основні напрями діяльності: впровадження сучасних енерго- та екологозберігаючих технологій, cтворення високоякісних кліматичних умов за допомогою малошумних, компактних і безпечних для навколишнього середовища систем кондиціювання, вентиляції та опалення.
Системи компанії забезпечують мікроклімат з можливістю регулювання мікрокліматичних параметрів – температури, вологи – підприємств, заводів, офісних центрів, супермаркетів (понад 5000 кв. м), медичних закладів, а також приватних помешкань. Ці системи надійно працюють у багатьох торгово-розважальних комплексах, офісних центрах по вул. Дегтярівській, Обсерваторній, Краківській, а також у супермаркеті ''Технополіс'', у мережі супермаркетів ''Фора'', ''Сільпо'', мережі ресторанів швидкого харчування ''Тралі-валі'' і багатьох інших закладах.
Пріоритети технічної стратегії – висока якість проектування і виготовлення, надійність, економія енергії, екологічна безпека, безшумність.
Компанія пишається своїми кваліфікованими спеціалістами. Володіє власною виробничо-технічною базою, зокрема цехом з виготовлення на німецько-чеському обладнанні бляшаних повітроводів із листової оцинкованої сталі завтовшки 0,5–2 мм.
Гарантійний строк на кліматичні системи становить від 1 до 3 років, залежно від типу обладнання. Після закінчення гарантійного строку компанія здійснює післягарантійне сервісне обслуговування.
''ОВС'' пропонує програму довгострокового співробітництва:
- експертне оцінювання стану мікроклімату на підприємстві;
- розрахунок теплового і повітряного балансу;
- проектування систем вентиляції і кондиціювання;
- виготовлення і монтаж вентиляційних коробів;
- поставку і монтаж обладнання, вентиляційної фурнітури;
- навчання ефективному використанню обладнання і його управлінню;
- оперативне реагування на виклики, швидку ліквідацію несправностей, оперативну заміну комплектуючих;
- гнучку систему оплати;
- модернізацію діючих систем кондиціювання і опалення тощо.
Основні переваги компанії на ринку:
- Індивідуальне проектування і підбір обладнання в кожному конкретному випадку з урахуванням побажань замовника;
- обслуговування і продаж запчастин до інших марок кондиціонерів;
- постійно зростаюча мережа партнерів по всій території України і СНД;
- повний набір сервісних послуг, що значно прискорює гарантійне і післягарантійне обслуговування систем у всіх регіонах;
- ефективне навчання персоналу управлінню обладнанням.
Ми пропонуємо високотехнологічне обладнання – системи кондиціювання повітря – провідних компаній-виробників: центральні кондиціонери і системи Чиллер-Фанкойл – ''Fast'' (Італія), ''York''(США), ''Mitsubishi'' (Японія), ''Fuiitsi General'' (Японія), ''Daikin'' (Японія, Європа).
Системи вентиляції: ''Wolf'' (Німеччина), ''Fast'' (Італія), ''Systemair'', ''Ostrbera'' (Швеція), ''Remak'' (Чехія), а також високоякісні системи українського і російського виробництва, укомплектовані електрообладнанням ''Siemens'' (Німеччина).
Компанія виготовляє і здійснює монтаж оригінальних схем автоматизації управління системами вентиляції і кондиціювання будь-якої складності, зокрема дистанційне управління на відстань близько 500 м на базі контролерів ''Regin'' (Швеція). Всі системи кондиціювання мають надійні американські, японські та європейські компресори, спеціально адаптовані до кліматичних умов України.
У сфері сантехніки компанія здійснює проектування, комплектацію, монтаж, налагодження і сервісне обслуговування теплопунктів, систем автономного опалення і водопостачання. Обладнання провідних європейських виробників (''Tatramat'', ''Beretta'' ''Wilo'', ''Buderus'', ''Aguina'', ''Kermi'') дає змогу на сучасному технічному рівні проектувати і встановлювати надійні системи.
Компанія здійснює інженерне забезпечення систем каналізації будь-якого рівня складності – від санвузла в невеликій квартирі до найскладніших систем готельного комплексу або бізнес-центру; підбір оптимального обладнання; розробку ТЕО і проекту; підбір і постачання обладнання; доставку, монтаж, пуско-налагодження і здачу в експлуатацію каналізації, забезпечення її гарантійного ремонту і сервісного обслуговування.
За час діяльності компанія завоювала репутацію надійного партнера і високопрофесійного майстра. Її діяльність ліцензовано Держкомітетом України з будівництва і архітектури.
МИ ПОВАЖАЄМО СВОЇХ КЛІЄНТІВ! ЗАПРОШУЄМО ДО ВЗАЄМОВИГІДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА!

ТОВ ''Компанія ОВС'',
просп. Московський, 20-б, 10-й поверх, м. Київ, 04073.
Тел.: (044) 426-86-80, 233-50-33; факс: 426-89-55
E-mail: santkiev@gmail.ua, info@ovs. kiev.ua
Логос Україна         Будівельна компанія ''Мастербуд''         Зміст         ТОВ ''Орга-Атлас''