Архітектурна майстерня ''Експреспроект''  

 
     
     
     
 
Архітектурна майстерня ''Експреспроект''

 
Проектно-будівельна організація ''Експреспроект'' заснована в жовтні 1991 р. Нині вона відома не лише в столиці, а й далеко за її межами. Свідчення тому – вже понад 13 років ''Експреспроект'' є членом міжнародної організації FIABCI.
Творчий колектив бере участь у вирішенні масштабних завдань містобудування та архітектури, розробці великих будівельних комплексів – мікрорайонів, кварталів, багатоповерхових житлових та адміністративних будівель. Він – активний учасник міських програм ''Мансарди'', ''Бювети''. Здійснював проекти реконструкції пам'ятників архітектури, зокрема будинків № 2 в Музейному провулку, № 42 по вул. Івана Франка, № 16 по вул. Січневого Повстання, по вулицях Трьохсвятительській, Горького.
Засновники творчої архітектурної майстерні – подружжя Віктор Михайлович та Людмила Вікторівна Судоргіни. Автором усіх проектів, керівником колективу є Віктор Михайлович. Його творчий шлях починався ще в 1972 р. в проектному інституті ''ДІПРОхіммаш'', куди він прийшов ще зовсім юним архітектором після закінчення КНУБА. Віктор Михайлович працював у багатьох проектних організаціях. Рідним став для нього інститут ''ДІПРОмісто'', де протягом п'ятнадцяти років він обіймав посаду головного архітектора проектів.
За проектами В. М. Судоргіна зводилися не тільки будинки, вулиці, а й міста по всій Україні.
Музою та творчою натхненницею Віктора Михайловича протягом життя стала його дружина Людмила Вікторівна. Нині вона – директор ''Експреспроекту''. Архітектор, талановитий організатор і просто вродлива та чарівна жінка зуміла зібрати хоча й невеликий, але дієздатний колектив однодумців, де кожен сумлінно працює на користь і престиж організації. До складу колективу входять архітектори О. Морозова, О. Повар, Г. Осипова; головні інженери проектів – І. Чудінова, Т. Пономаренко; конструктори – О. Сівков, В. Касьян; головний бухгалтер – І. Касеко. Адміністративну групу представляють Ю. Багнюк, С. Дармостук, І. Трушковська та ін. На цих професіоналах тримається високий авторитет ''Експреспроекту'' як надійного партнера. Підтвердження цього – вдячність замовників і подяки міського голови.
Подружжя Судоргіних, крім основної професійної діяльності, захоплюється живописом. У вільний від роботи час обоє пишуть акварелі – кожний у своїй манері, талановито. В цьому можна пересвідчитися на їхніх персональних виставках.

Вул. Чапаєва, 4-г, м. Київ, 01030.
Тел.: (044) 465-22-68,
тел./факс: 235-96-72.
E-mail: expressproekt@ukr.netКолектив майстерні


Житлові будинки на столичному бульварі Кольцова


Житловий будинок по вул. Паньківській, м. Київ


Бювет по вул. Тешебаєва, м. Київ


Реконструкція будинку 2-б, Музейний провулок, м. Київ


Житлово-офісний комплекс по вул. Димитрова, 5, в панорамі міста Києва


Житлово-офісний комплекс по вул. Димитрова, 5, м. Київ


Житловий будинок по вул. Рибальській, м. Київ


Будинок у стилі модерн в селищі Козин, Київська область
Логос Україна         ТОВ ''Декор-Вісак''         Зміст         ТОВ ''Архітектурна майстерня ''Екодар''