Студія неординарного проектування Міжнародної академії архітектури  

 
 
Бадаянц
Тимофій Петрович
Генеральний директор
 
     
     
 
СНОП МАА

 
Тимофій Петрович Бадаянц – архітектор, член Спілки архітекторів України. Народився в 1938 р. в Горлівці Донецької обл. У 1970 р. закінчив архітектурний факультет Київського інженерно-будівельного інституту. У роки навчання працював на будівельних майданчиках Казахстану, Тюмені, Чехословаччини. Після навчального закладу працював у Проектному інституті КДБ при Раді міністрів СРСР, у НДІПмістобудування, головним інженером Міністерства будівництва Народно-Демократичної Республіки Ємен, начальником відділу забудови міст, головним архітектором Управління містобудування Держбуду України. Найбільш значні персональні творчі роботи: житлові будинки, клуб на 600 місць для прикордонників у м. Калінінграді, реконструкція будинку № 6 по вул. Іринінській у Києві, генеральна схема розселення України та Молдови, генеральні плани Адена – столиці Ємена, міст Мукалла і Дар-Саад, науково-проектне обґрунтування та генеральний план Державного історико-культурного заповідника ''Трахтемирів'' на Черкащині, проект ''Бізнес-парку'' по проспекту Червонозоряний, 190 у м. Києві, конкурсні та інші розробки Студії.

Житлові багатоповерхові будинки по вул. Макіївській, 8, м. Київ
Бадаянц Павло Тимофійович – головний архітектор Студії. Народився в 1972 р. Закінчив архітектурний факультет Київського інженерно-будівельного інституту. Під час навчання проходив стажування в проектому бюро архітектора Маноло Нуньєса у Парижі. Брав участь у багатьох національних і міжнародних конкурсах. Має диплом Міжнародної академії архітектури.
Як керівник творчого колекиву Студії очолював розробку багатьох конкурсних та комерційних проектів, найвизначніші із них: багатоповерховий комплекс житлових, громадських і торговельних об'єктів по вул. Горького, 54 у м. Києві; база відпочинку ''Зелений бір'' в смт Східниця Львівської обл.; 23-поверхові житлові будинки по вул. Макіївській в Оболонському районі; соціально-культурний та оздоровчий комплекс по вул. Хорива; Олімпійський центр льодових видів спорту на проспекті Глушкова, 9; офісно-торговельний центр на перетині проспектів Повітрофлотський та Перемоги у м. Києві та багато інших.
Бутченко Олег Петрович – головний інженер Студії. Народився у 1943 р. Закінчив Київський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю ''Промислове та цивільне будівництво''. Працював у ПІ ''Укрдіпробудматеріали'', довгий час – у Держбуді України. З 1992 р. як головний інженер Студії очолює розробку інженерних розділів у багатьох проектах, а також організовує та здійснює авторський нагляд за будівництвом об'єктів.
Студію неординарного проектування Міжнародної академії архітектури (СНОП МАА) створено з ініціативи президента Міжнародної академії архітектури Георгія Стоїлова. Протокольним рішенням академічної ради Міжнародної академії архітектури генеральним директором Студії призначено архітектора Тимофія Петровича Бадаянца.
Студія є асоціативним членом Української академії архітектури, має філіали в Чернігові, Маріуполі та Одесі. Вона займається академічною (конкурси, бієнале, workshop) і проектною діяльністю в галузі архітектури й містобудування – генеральні та детальні плани заповідних і курортно-рекреаційних територій, проекти планування й забудови міських кварталів столиці та інших міст, окремі житлові й громадські об'єкти.

СНОП МАА,
вул. Димитрова, 24, офіс 201, 301, м. Київ, 03150.
Тел.: (044) 289-21-39, 287-50-57, 289-21-14.
E-mail: udsaii@g.com.uaПроект олімпійського центру на просп. Глушкова, 9, м. Київ


Соціально-культурний та оздоровчий комплекс по вул. Хорива, 25/12, м. Київ


Житловий будинок по вул. Січневого Повстання, 24-г, м. Київ


Проект будівництва комплексу по вул. Горького, 54, м. Київ


Концепція забудови просп. М. Бажана, м. Київ


Реконструкція будівлі Виставкового павільйону по вул. Інститутській, 3, м. Київ

Логос Україна         ''Темпест дизайн-проект студія''         Зміст         Архітектурно-художній центр ''Спектр''