Проектне бюро ''Базис-проект''  

 
 
 
 
     
     
 
Проектне бюро ''Базис-проект''

 

Керівництво проектного бюро ''Базис-проект''

Проектне бюро створене у 1995 р. як підрозділ інженерно-будівельної компанії ''Базис-СК''.
Кроки становлення були нелегкими. Економічне піднесення почалося з 2000 р. Відтоді обсяги робіт щороку зростають у 1,5-2 рази! Підприємство по праву завоювало імідж універсального проектанта, який розробляє проекти громадських, житлових та промислово-складських об'єктів.
У штаті підприємства налічується понад 20 архітекторів, конструкторів, інженерів. Маючи великий досвід та професіоналізм, вони ефективно вирішують весь комплекс проектних завдань – від ескізного проекту та концепції забудови до проходження державної експертизи.
Стиль роботи компанії: комплексний підхід на всіх етапах інвестиційного процесу, ефективні проектні рішення із застосуванням прогресивних технологій та конструкцій. Все це забезпечує максимальну ефективність використання коштів замовника.
За роки діяльності виконано та узгоджено десятки проектів, більшість з яких збудовано та введено в експлуатацію.
Серед замовників компанії: корпорація ''Квазар-Мікро'', Державний аеропорт ''Бориспіль'', ДП ''Ейвон-косметікс Юкрейн'', українські банківські установи, компанія ''Сталь-Інвест'', логістична компанія ''Ревіко Логістікс Україна'', замовники багатоповерхового житла та громадських об'єктів.
Сьогодні ''Базис-проект'' створює сучасні архітектурні об'єкти і пропонує оптимальні конструктивні та інженерні проектні рішення.
Девіз компанії – індивідуальний підхід, якість, найкращий результат.

Тел.: 280-77-40, 288-88-55, 288-86-56
Е-mail: info@bazis-sk.com.ua
www.bazis-sk.com.uaОфісно-складський комплекс AVON, Бориспільський р-н,
траса Київ – ХарківП'ятнадцятиповерховий житловий будинок у Броварах,
Київська обл.
Логос Україна         Архітектурне бюро ''ТАМ ''М. Дьомін''         Зміст         Будівельні підприємства, виробники та постачальники будматеріалів