Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. Видавничий центр «Логос Україна»
 
   
ВОЛОШКО
Дмитро ІвановичВипускник
факультету маркетингу (2001)
та юридичного факультету (2005)

Старший регіональний менеджер
ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»
 
 

Народився 3 квітня 1979 р. у сім’ї банкіра Івана Васильовича та письменниці Наталії Миколаївни. Ще школярем Дмитро захоплювався всім новим і незвичайним. Коли вперше почув про роботу маркетологів, піарників та рекламістів, одразу зацікавився. Ці професії привабили Д. І. Волошка своєю креативністю та неординарністю. Адже вони пов’язані зі знайомством з новими людьми, аналізом великих об’ємів інформації і пошуком нестандартних рішень.


У родинному колі з дружиною Тетяною, сином Іваном і донькою Марією

Поставши перед надзвичайно важливим у житті кожної людини вибором майбутньої професії, Дмитро Волошко довго не вагався. Свою професійну діяльність він вирішив пов’язати із маркетингом — мистецтвом продажу, яке є надзвичайно важливою складовою сучасного світу.

Тож, у 2001 р. Д. І. Волошко закінчив факультет маркетингу Київського національного економічного університету, здобувши кваліфікацію магістра з маркетингового менеджменту. Однак вирішив не зупинятися на досягнутому, і продовжив навчання у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. У 2005 р. став випускником юридичного факультету за спеціальністю «Правознавство», отримавши кваліфікацію магістра з права. Пізнаючи усі тонкощі обраної професії, Дмитро Іванович зрозумів, що має стати фахівцем своєї справи. А для цього необхідні знання, терпіння, старанність і наполегливість, без яких марно сподіватися на успіх. Роки сумлінного, цілеспрямованого й безперервного навчання допомогли здобути уміння та навички, які стали міцним фундаментом для побудови подальшої професійної кар’єри.

Трудову діяльність Д. І. Волошко почав із оцінки заставного майна у підрозділі дилінгу. Очолював низку відділень банку, які виводив на високий рівень показників дохідності.

Дмитро Іванович із захопленням згадує свої студентські роки — пору творчих злетів, шаленого припливу енергії та грандіозних планів на майбутнє. Він і досі пам’ятає лекції улюбленого викладача, декана факультету маркетингу — талановитого та ерудованого В. Я. Кардаша. КНЕУ став для Д. І. Волошка справжньою школою життя. У цьому університеті — одному з провідних вишів України економічного профілю, він отримав ґрунтовні знання, а також знайшов багато вірних друзів, з якими і тепер підтримує зв’язки. Доленосним стало і його знайомство зі студенткою факультету банківської справи, а нині — дружиною Тетяною.

Ще студентом Дмитро Іванович добре засвоїв просту, але мудру істину, яку часто чув від успішних людей: «Майбутнє починається сьогодні: що посієш, те й пожнеш». Він навчився планувати свій день, вміло організовувати час на роботу та відпочинок. Планування стало невід’ємною частиною його життя. Вміння стратегічно мислити і наполегливо працювати допомогло Д. І. Волошку втілили мрії в реальність, впевнено дивитися у майбутнє. Прагнення завжди досягати успіху, а також старанна та самовіддана праця дали свої плоди.

Сьогодні Дмитро Іванович обіймає посаду старшого регіонального менеджера ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», зокрема відповідає за низку відділень банку. Разом із своїми колегами досягає високих професійних показників і результатів.

Д. І. Волошко вважає, що у нього не було б стільки професійних та життєвих перемог без оптимізму, віри у свої сили, вміння у будь-якій ситуації знаходити вихід. Він навчився бути господарем своїх емоцій, думок і настрою. Переконаний, що мистецтво жити — це насамперед вміння позитивно мислити, впевнено дивитися вперед, постійно вчитися і не зупинятися на досягнутому.

Дмитро Іванович не пориває зв’язків з рідним університетом, із задоволенням бере на роботу талановитих випускників КНЕУ ім. В. Гетьмана.

Серед захоплень Д. І. Волошка — підводне полювання та мототуризм.

Має чудову сім’ю. Разом із дружиною виховує двох прекрасних дітей — сина Івана і дочку Марію.

Улюблений вислів: «Все в житті взаємопов’язано, — що посієш, те й пожнеш».Вітренко Юрій Юрійович   |   Зміст   |   Ворона Анатолій Петрович