Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. Видавничий центр «Логос Україна»
 
   
СИЧЕВСЬКИЙ
Володимир Павлович



Випускник
фінансово-економічного факультету
(1978)

Начальник Державної податкової інспекції
в Києво-Святошинському районі ГУ ДФС
у Київській області.

Радник податкової та митної справи 1-го рангу
 
 

Народився 17 липня 1957 р. у с. Луки Малинського району Житомирської області в родині колгоспників Павла Станіславовича та Євгенії Йосипівни Сичевських. Володимир Павлович досить рано й упевнено зробив свій остаточний професійний ­вибір, бо ще в юнацькі літа зрозумів, що економіст — це професія майбутнього.


Два покоління родини Сичевських —
вихованці КНЕУ імені Вадима Гетьмана

Тому після закінчення школи в 1974 р. він вступив на фінансово-економічний факультет Київського інституту народного господарства за спеціальністю «Фінанси та кредит». Повертаючись подумки в часи навчання, Володимир Павлович зазначає, що студентське життя — це не тільки опанування нових знань, а й години дозвілля, які, на його думку, є не менш важливими. «Проживання дівчат і юнаків у гуртожитку в тісному сусідстві, — ділиться він висновками, що ґрунтуються на особистих спостереженнях, — мимоволі спонукало останніх бути охайними, уважними й коректними. Такий побут був потужним стимулом для формування особливої ­поваги у ставленні до представниць чарівної статі — майбутніх дружин, матерів, берегинь родинного вогнища. Одним словом, виховував із нас справжніх чоловіків».

Неймовірно чарівним і яскравим епізодом студентської пори стала для В. П. Сичевського й робота під час літніх канікул у студентському будівельному загоні. Студенти Наргоспу брали участь у будів­ництві ділянки автотраси Київ–Обухів (сучасне Старообухівське шосе), що йде до с. Рудики: вдень, попри літню спеку, особ­ливо дошкульну через сусідство із розжареним асфальтом, завзято працювали, а ввечері забували про втому, всім загоном співаючи пісень під гітару.

Випускником КНЕУ Володимир Павлович Сичевський став у 1978 р. Згодом він здобув і другу вищу освіту: у 2003 р. закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» (кваліфікація — «Магістр державного управління»).

Трудову діяльність Володимир Павлович розпочав у серпні 1978 р. на посаді економіста відділу фінансування сільського господарства Житомирського обласного фінансового відділу. З листопада 1978 до травня 1980 р. служив у Збройних силах СРСР. У липні 1980 р. повернувся на роботу до Житомирського обл­фінвідділу. Працював ревізором-інспектором, старшим економістом, старшим ревізором-інспектором, начальником відділу фінансування сільського господарства.



Володимир Павлович з мисливськими
та рибальськими трофеями

У жовтня 1991 р. В. П. Сичевський призначений на посаду заступника начальника Державної інспекції з контролю за цінами в Житомирській області. З червня 1997 до січня 1998 р. був першим заступником голови Державної податкової адміністрації у Московському районі м. Києва, а з січня 1998 до лютого 2001 р. — головою ДПА у Радянському ­районі столиці. З лютого 2001 до квітня 2002 р. працював начальником Державної податкової інспекції в Шевченківському ­районі м. Києва.

У квітні 2002 р. Володимир Сичевський був призначений на посаду начальника головного управління оподаткування юридичних осіб ДПА України, де працював до липня 2003 р. З липня 2003 до вересня 2005 р. — голова ДПА у Київській області, а з вересня 2005 до грудня 2006 р. — начальник ДПІ у Святошинському районі м. Києва.

Після звільнення у грудні того ж року розпочав роботу фінансовим директором АТЗТ «ВКФ «Леся» в м. Новограді-Волин­ському Житомирської області.

У січні 2008 р. Володимир Павлович Сичевський призначений на посаду заступника голови ДПА у м. Києві, з якої у жовт­ні того ж року був переведений на посаду начальника ДПІ у Шевченківському районі м. Києва. В березні 2010 р. став заступником голови ДПА у м. Києві, а у травні того ж року — помічником голови ДПА у м. Києві. З січня до червня 2012 р. ­­працював начальником управління прогнозування, аналізу, обліку та звітності ДПС у м. Києві.

У червні–серпні 2012 р. В. П. Сичевський — фінансовий директор ПАТ «ВКФ «Леся» (м. Новоград-Волинський), а з вересня 2012 до червня 2014 р. — фінансовий директор ТОВ «Лагранд» у м. Житомирі.

З жовтня 2014 р. Володимир Павлович працював ­начальником ДПІ в Обухівському районі ГУ ДФС у Київській області, а з серпня 2015 р. обіймає посаду начальника ДПІ в Києво-Святошинському районі Київської області.

Володимир Сичевський завжди вважав, що успішна робота будь-якого колективу багато в чому залежить від керівника: його вміння сконсолідувати та скерувати підлеглих, об’єднати їх спільною метою та спрямувати в потрібне річище досвід і знання кожного працівника. Тому найціннішим талантом Володимир Павлович вважає вміння вислухати та врахувати думку кожного, а його головний життєвий принцип — «Поважати людину в собі та в навколишніх».

Нині, маючи за плечима неабиякий професійний досвід, Володимир Павлович Сичевський переконаний, що переоцінити роль рідного навчального закладу в його житті просто неможливо. Університет дав ґрунтовні фахові знання, які стали міцним «фундаментом» для побудови подальшого професійного та життєвого шляху, справжню «путівку в життя», як би пафосно це не звучало.

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана став альма-матер уже для двох поколінь родини Сичевських, адже діти Володимира Павловича, за прикладом батька, теж вирішили здобувати вищу освіту в його стінах. Донька Олена закінчила обліково-економічний факультет, а син Владислав нині навчається на третьому курсі фінансово-економічного. Як із гордістю пригадує Володимир Павлович, свого часу син запитав: «Батьку, а який факультет закінчив ти?» Відповідь стала вирішальною для його професійного вибору. Нині ж В. П. Сичевський упевнений, що у КНЕУ його син отримає якісні професійні знання, що стануть для нього таким же провідником у житті, яким свого часу стали для батька.

Вільний час Володимир Петрович Сичевський присвячує полюванню та риболовлі, захоплюється дайвінгом. А найбільше любить подорожі, у яких бачить шлях до пізнання нового, спосіб подивитися на світ зовсім іншим поглядом і розширити культурні горизонти.



Снігач Андрій Андрійович   |   Зміст   |   Случ Василь Олексійович