Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. Видавничий центр «Логос Україна»
 
   
ФІЛОЗОП
Олег ВолодимировичВипускник
фінансово-економічного факультету
(1993)

Засновник і директор
ТОВ «Аудиторська фірма «Нюанс-Аудит».

Кандидат економічних наук
 
 

Народився в с. Товкачівка Прилуцького району Чернігівської області. Батько, Володимир Васильович, — директор Будинку культури с. Товкачівка, а мати, Надія Миколаївна, працює вчителем хімії та біології в місцевій загальноосвітній школі.

У 1989–1993 рр. Олег Володимирович здобував спеціальність «Фінанси та кредит» (спеціалізація «Державний бюджет») на фінансово-економічному факультеті Київсь­кого інституту народного господарства імені Д. С. Коротченка. КНЕУ, як пізніше був названий виш, він обрав, прагнучи здобути надійний і затребуваний на ринку праці фах. До того ж, у Києві жила кохана дівчина, до якої хотілося бути якнайближче.

Студентську пору О. В. Філозоп пригадує як чи не найкращу в житті. Серед найкумедніших спогадів — іспит із вищої математики на другому курсі, коли з його кишені в невідповідну мить випала методичка, до якої потайки зазирав, і на яку довелося наступити, аби «приховати сліди». Викладач вищої математики Галина Миколаївна Черніс відзначила ці маневри, розповівши історію буцімто зі свого студентського життя, яка закінчувалася так: «У нашій групі теж були хлопці, які списували на іспиті, але, щоб зручніше було гортати сторінки, вони роззувалися та знімали шкарпетки». Нещодавно зустрівшись в університеті, Олег Володимирович і Галина Миколаївна зі щирим сміхом згадали цю історію.

У стінах рідного навчального закладу долучився О. В. Філозоп і до захопливого світу спортивних досягнень, адже Наргосп жартома називали «інститутом фізкультури з економічним ухилом». Олег Володимирович був у збірній університету з плавання, потім — з академічної греблі.


Олег Володимирович із донькою Юлією
та сином Юрієм біля рідного університету

Закінчивши навчання, упродовж 1993–1999 рр. Олег Філозоп працював головним державним подат­ко­вим інспектором Державної податкової інспекції в м. Києві. А в 1999 р. він став одним із засновників ТОВ «Аудиторська фірма «Нюанс-Аудит», директором якої є з першого дня й до сьогодні. Фірма надає своїм клієнтам аудиторські та бухгалтерські послуги, проводить аудит фінансової звітності, складеної за національними та міжнародними стандартами, надає консультаційні послуги з ведення бухгалтерського та податкового обліку. Паралельно працює юридична компанія, в якій Олег Володимирович також займає керівну посаду. Вона надає клієнтам юридичні послуги, послуги з оцінки, веде адміністративні та господарські спори.

Серед клієнтів компаній — ДАЗТУ «Укрзалізниця», Націо­нальна опера України, ПАТ «Укртрансгаз», ПАТ «Асфальто­бетонний завод», ТОВ «САП Україна», УДЦР «Укрчастотнагляд», ДТГО «Південно-Західна ­залізниця» та багато інших.

У 2010 році О. В. Філозоп перед вченою радою Житомирського державного технологічного університету захистив дисертацію на тему «Розвиток внутрішнього аудиту в Україні: організація і методика» та здобув науковий ступінь кандидата економічних наук.

Минули роки. У 2015 р. Олег Володимирович і його кохана дружина Оксана, та сама найкраща на світі дівчина, заради якої він прагнув навчатися в Києві та з якою ­одружився на другому курсі, святкуватимуть срібний ­ювілей сім’ї.

Донька Юлія та син Юрій, також пов’язали своє життя із КНЕУ, ставши студентами фінансово-економічного факультету, який свого часу обрав і їхній батько. Юлія закінчила магістратуру ФЕФу в 2014 р., а Юрій навчається на третьому курсі.

Олег Володимирович безмежно гордий вибором дітей. А за те, що рідний факультет став другим домом уже для двох поколінь його родини, він щиро вдячний неперевершеному майстру свої справи — декану ФЕФу Володимиру Кириловичу Хлівному.Случ Василь Олексійович   |   Зміст   |   Фурсін Іван Геннадійович