Рада роботодавців
АДАМЧУК
Валерій Васильович

в НУБіП України 12 червня 2015 р. відбулися перші установчі збори загальноуніверситетської Ради роботодавців. До її складу увійшли 34 члени з-поміж інститутських і факультетських рад, представники владних структур, керівники компаній і сільськогосподарських підприємств, наукових установ та вишів. Головою Ради роботодавців обрано директора ННЦ «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства», акад. НААН В. В. Адамчука.

Основні завдання: підвищення іміджу вишу на ринку освітніх послуг України; сприяння в забезпеченні потреб ринку праці фахівцями відповідної спеціальності; участь у розробленні пропозицій щодо інформаційно-методичного і матеріально-технічного забезпечення навчальних планів і програм підготовки фахівців; спільна реалізація та ресурсна підтримка навчальних програм, виробничих і переддипломних практик студентів; залучення студентів до реальної виробничої та дослідницької діяльності підприємств і організацій, які є партнерами НУБіП України; розвиток інфраструктури партнерства, створення спільних кафедр, філій кафедр, лабораторій тощо; розроблення і апробація ефективних механізмів взаємодії університету з підприємствами-роботодавцями; проведення спільних конференцій, шкіл-семінарів для студентів, аспірантів і молодих учених тощо; створення бази даних передових підприємств України; участь в екзаменаційних комісіях з атестації здобувачів вищої освіти; сприяння працевлаштуванню випускників НУБіП України.



Благодійний фонд «Голосіївська ініціатива — 2020»
ТОМІН
Євген Фролович

Фонд був створений 16 грудня 2014 р. Його цілями є надання благодійної допомоги НУБіП України у визначених сферах благодійної діяльності фонду, а також розвиток і підтримка цих сфер у суспільних інтересах. Директор фонду з моменту його заснування — к.с-г.н. Є. Ф. Томін.

Сферами благодійної діяльності Фонду є: освіта, охорона здоров’я, екологія, охорона довкілля, наука і наукові дослідження, культура та мистецтво, охорона культурної спадщини, спорт і фізична культура, розвиток міжнародної співпраці України.

Основними завданнями є: сприяння практичному здійсненню загальнодержавних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, що спрямовані на поліпшення соціально-економічного становища та матеріально-технічної бази Національного університету біоресурсів і природокористування України та його структурних підрозділів; сприяння розвитку науки і освіти, реалізації науково-освітніх програм; надання допомоги науковим та науково-педагогічним працівникам, студентам та ін-шим особам; сприяння розвитку культури, зокрема, реалізації програм національно-культурного розвитку та художньої творчості; сприяння охороні і збереженню культурної спадщини, історико-культурного середовища, пам’яток історії та культури; сприяння розвитку природно-заповідного фонду та природоохоронної справи; сприяння розвитку охорони здоров’я, масової фізичної культури і спорту, пропагування здорового способу життя; надання допомоги в розвитку видавничої справи, засобів масової інформації та інформаційної інфраструктури.



Оздоровчий центр
КРУПКА
В’ячеслав Андрійович

Оздоровчий центр Національного університету біоресурсів і природокористування України створено за рішенням Вченої ради Університету у 2016 р. у зв’язку з необхідністю дотримання контролю за станом здоров’я студентів та працівників вишу, посилення співпраці університету з медичними закладами Голосіївського району та м. Києва. Актуальність створення Оздоровчого центру в НУБіП України підкреслюється реформою системи охорони здоров’я України, в результаті якої значна частина студентських поліклінік припинила своє існування. З моменту заснування Оздоровчий центр очолює лікар В. А. Крупка.

Головними завданнями Оздоровчого центру Національного університету біоресурсів і природокористування України є здійснення лікувально-профілактичної, санітарно-гігієнічної та протиепідеміологічної діяльності, а також участь у роботі щодо формування здорового способу життя у студентів і працівників університету.

У найближчій перспективі передбачається подальший розвиток Оздоровчого центру щодо розширення видів надання медичної допомоги — створення кабінету функціональної діагностики та реабілітації, масажного, фізіотерапевтичного та стоматологічного кабінетів. Нині працівники Оздоровчого центру Національного університету біоресурсів і природокористування України реалізують відоме гасло: «Здоров’я громадян — багатство країни!».