НУБіП України
Видавничий центр «Логос Україна»

Національний університет
біоресурсів і природокористування
України

Національний університет біоресурсів і природокористування України (колишня Українська сільськогосподарська академія) спільно з Видавничим центром «Логос Україна» готує до друку ІІ том видання «Національний університет біоресурсів і природокористування України. Історія поколінь».

Видання є продовженням історично-презентаційної книги «Національний університет біоресурсів і природокористування України», яка ознаменувала славне 120-річчя флагмана аграрної науки й освіти України. В масштабному проекті взяли участь багато знаних постатей сільськогосподарської галузі Батьківщини, кому пощастило навчатися в НУБіП України, хто прагнув здобувати знання, щоб мати можливість реалізувати себе в науці, бізнесі та на виробництві, хто до цього дня вдячний рідному університету за путівку в життя як запоруку успішного професійного старту та подальшого кар’єрного зростання (http://www.logos.biz.ua/proj/nubip/).

Друга книга надає чудову можливість вписати своє ім’я в історію університету і назавжди стати його невід’ємною частиною.

Величному університету — велична книга. Подарункове видання матиме вигляд справжнього фоліанту з неперевершеними ілюстраціями та високою художньою цінністю. Метою книги є висвітлення плідної діяльності численних поколінь навчального закладу від заснування до сьогодення на багатому документальному матеріалі.

Для друку книги будуть використані шведський папір та італійські палітурні матеріали, що забезпечить їй високу якість та найголовніше — унікальність. Обсяг видання — до 400 сторінок. Мова — українська. Формат — А4. Кольоровий друк, тверда обкладинка із золотим тисненням, крейдований папір.

Видання стане окрасою будь-якої бібліотеки, прекрасним подарунком рідним і близьким.


Анкета випускника Національного університету
біоресурсів і природокористування України

Контактна інформація

Керівник проекту:

Олена Вікторівна Ляцька

тел.: 0 (97) 713-67-88, 0 (99) 722-75-47

тел./факс: 0 (44) 235-61-58


Видавничий центр «Логос Україна» готує найкращі подарункові видання про історію університетів, унікальні за змістовим наповненням і рівнем видавничої культури. Ці книги варті того, аби стати окрасою будь-якої бібліотеки, прекрасним подарунком рідним і близьким. Вони не тільки інформаційно збагачують читача, а й приносять неперевершену естетичну насолоду.


 Національний університет біоресурсів і природокористування України. I том

Головна сторінка видавничого центру «Логос Україна»