Подільський державний
аграрно-технічний університет – 100 років.
Літопис випускників

Подільський державний аграрно-технічний університет спільно з Видавничим центром «Логос ­Україна» готує до друку ювілейне видання «Подільський державний аграрно-технічний університет — 100 років. Літопис випускників».

Ця книга для тих, кому пощастило навчатися в Подільському державному аграрно-технічному університеті, хто прагнув здобувати знання, щоб мати можливість реалізувати себе в науці, бізнесі та на виробництві. Хто до цього дня вдячний рідному університету за путівку в життя, як запоруку успішного професійного старту та подальшого кар’єрного зростання.

Для тих, хто вміє бути вдячним своїм наставникам і завжди згадує їх добрими словами, є можливість проявити щедрість і благородність, а також вписати своє ім’я в історію університету і назавжди стати його невід’ємною частиною.

Це буде справжній фоліант із неперевершеними ілюстраціями та високою художньою цінністю — покликаний висвітлити історію навчального закладу від заснування до сьогодення на багатому документальному матеріалі.

Для друку книги будуть використані шведський папір та італійські палітурні матеріали, що забезпечить їй високу якість та найголовніше — унікальність.


Обсяг видання — до 400 сторінок. Мова — українська. Формат — А4. Кольоровий друк, тверда обкладинка із золотим тисненням, крейдований папір.


Лист ректора на підтримку видавничого проекту (відкривається в новому вікні).Повернутись на головну сторінку видавничого центру