Національний
університет державної
фіскальної служби України.
Літопис випускників 

Національний університет державної фіскальної служби України спільно з Видавничим центром «Логос Україна» готує до друку ювілейне видання «Національний університет державної фіскальної служби України. Літопис випускників».

Книга для тих, кому пощастило навчатися в цьому університеті (з 1961 р. — Ірпінський індустріальний технікум; з 1990 р. — Ірпінський фінансово-промисловий коледж; з 1996 р. — Український фінансово-економічний інститут; з 1999 до 2006 р. — Національна академія державної податкової служби України), хто прагнув здобувати знання, щоб мати можливість реалізувати себе в науці, бізнесі та на виробництві, хто щиро вдячний рідному ВНЗ та своїм наставникам за путівку в життя як запоруку успішного професійного старту та подальшого кар’єрного зростання.

Є можливість назавжди вписати своє ім’я в історію університету, виявивши таким чином велику подяку альма-матер за ґрунтовну освітню підготовку.

Це буде унікальний фоліант із неперевершеними ілюстраціями та високою художньою цінністю, покликаний висвітлити історію навчального закладу від часу заснування до сьогодення на багатому документальному матеріалі.

Для друку книги використовуватимуться шведський папір та італійські палітурні матеріали, що забезпечать їй високу поліграфічну якість.


Обсяг видання — до 400 сторінок. Мова — українська. Формат — А4. Кольоровий друк, тверда обкладинка із золотим тисненням, крейдований папір.


Лист ректора на підтримку видавничого проекту (відкривається в новому вікні).Повернутись на головну сторінку видавничого центру