Л І Т О П И С     В И П У С К Н И К І В
Н А Ц І О Н А Л Ь Н О Ї   Ю Р И Д И Ч Н О Ї   А К А Д Е М І Ї   У К Р А Ї Н И   І М Е Н І   Я Р О С Л А В А   М У Д Р О Г О
ЖИДЕНКО Ігор Григорович
ЖИДЕНКО
Ігор Григорович

ЧЛЕН ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ
Випускник 1991 р. 
 
Народився 19 січня 1966 р. у м. Дніпропетровську в робітничій родині Григорія Яковича та Ганни Петрівни. Середню освіту здобув у ЗОШ № 28 у рідному місті.
Після закінчення Дніпропетровського радіоприладо-будівного технікуму упродовж 1985–1987 рр. проходив строкову військову службу в лавах Радянської Армії.

Ігор Григорович з друзями біля головного корпуса академії
Демобілізувавшись, вступив на слідчо-криміналістичний факультет Харківського юридичного інституту ім. Ф. Е. Дзержинського, спеціальність «Правознавство». Закінчив навчання в академії у 1991 р., отримавши кваліфікацію юриста.
Свою трудову діяльність Ігор Григорович розпочав на посаді слідчого управління внутрішніх справ Жовтневого району м. Дніпропетровська.
У 1994–1995 рр. працював юрисконсультом АКБ «Новий» у м. Дніпропетровську, упродовж 1995–1996 рр. – на цій же посаді в ТОВ «Консалтингова фірма «Тригон».
З травня 1996 р. по вересень 1998 р. Ігор Григорович був співробітником юридичного департаменту ЗАТ ПФК «Єдині енергетичні системи України».
У 1998 р. почав займатися юридичною практикою в адвокатській конторі «Федоровський і партнери».
Із 2001 р. працював у ТОВ «Фірма «Беютага».
У березні 2006 р. І. Г. Жиденка обрали народним депутатом України, він став членом Комітету Верховної Ради України з питань правової політики.

І. Г. Жиденко під час прийняття присяги у ВР України
У червні 2007 р. Верховна Рада України V скликання призначила Ігоря Григоровича на посаду члена Центральної виборчої комісії.
Своїми професійними здобутками І. Г. Жиденко завдячує насамперед рідному вузу. Навчання в Харківському юридичному інституті забезпечило надійну, глибоку фахову підготовку. А їхня дружна 15-та навчальна група завжди викликає в Ігоря Григоровича теплі спогади.
Незважаючи на велику зайнятість по роботі, І. Г. Жиденко знаходить час і на свої захоплення – художню літературу, фото-відеозйомку, автотуризм.
Щасливо склалося в Ігоря Григоровича й особисте життя. Разом з дружиною Вікторією Вікторівною виховують двох доньок – Анастасію та Діану.