Л І Т О П И С     В И П У С К Н И К І В
Н А Ц І О Н А Л Ь Н О Ї   Ю Р И Д И Ч Н О Ї   А К А Д Е М І Ї   У К Р А Ї Н И   І М Е Н І   Я Р О С Л А В А   М У Д Р О Г О
МОРЕЙ Василь Вікторович
МОРЕЙ
Василь Вікторович

НАЧАЛЬНИК ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ
СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Випускник 1983 р. 
 
Державний службовець восьмого рангу

Народився 7 квітня 1958 р. у с. Озеряни Варвинського району Чернігівської області в селянській родині світлої пам’яті Віктора Миколайовича та Анастасії Степанівни. Василь Вікторович щиро завдячує батькам за турботу й любов, за те, що дали йому гарну путівку в життя, навчили бути працьовитим і справедливим.
Свою трудову діяльність В. В. Морей розпочав після закінчення Озерянської середньої школи на посаді завідувача Березківського сільського клубу Варвинського району Чернігівської області, адже ще змалку любив музику, співи, театральне мистецтво. Згодом Василь Вікторович продовжив самовдосконалюватися на культосвітній ниві як слухач курсів керівників самодіяльних колективів при Чернігівському обласному музично-драматичному театрі.
Можливо, В. В. Морей і надалі б просувався службовими сходинками як працівник культури, але його кар’єрне зростання в цьому напрямку було перерване призовом до лав Радянської Армії. Служба в Збройних силах колишнього Союзу різко змінила життєві погляди Василя Вікторовича і його професійні вподобання. Звільнившись у запас, В. В. Морей майже рік працював трактористом у місцевому колгоспі «60-річчя Жовтня», а потім вступив до одного з найпрестижніших навчальних закладів – Харківського юридичного інституту (нині – Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого).
Здобувши вищу освіту за спеціальністю «правознавство», Василь Вікторович обійняв посаду стажиста Житомирського районного суду. У 1984 р. його обрали суддею. Майже два десятиліття В. В. Морей працював у цьому органі правосуддя, а в 1996 р. очолив Житомирський районний суд (м. Житомир). У 2000 р. Василя Вікторовича обрали суддею цього суду безстроково.
Зважаючи на високий професіоналізм та організаторські здібності В. В. Морея, у вересні 2003 р. його призначили на відповідальну державну посаду – заступника начальника управління Державної судової адміністрації в Житомирській області. У лютому 2007 р. він очолив управління Державної судової адміністрації в Житомирській області. На цій посаді Василь Вікторович працює і нині.

Василь Вікторович Морей (у центрі) разом із одногрупниками:
(зліва направо) К. Г. Бичківська, В. Й. Кожемяченко,
Л. В. Нєстєрюк, А. Б. Стоцький на 50-річному ювілеї, 2008 р.
В. В. Морей є державним службовцем восьмого рангу. Його загальний трудовий стаж становить понад 31 рік.
У 1999 р. Василь Вікторович був удостоєний грамоти Житомирської районної ради, в 2003 р. – подяки Житомирської районної ради та Житомирської районної державної адміністрації, а також нагрудного знака «Державна служба України. За сумлінну працю» Головного управління Державної служби України (2004 р.), грамоти Голови Державної судової адміністрації України (2008 р.)
Дружина В. В. Морея Надія Аркадіївна працює начальником юридичного відділу Богунської філії відділення Ощадбанку № 75 ВАТ «Ощадбанку» м. Житомир. Разом виховали двох чудових дітей. Син Сергій – студент Житомирського аграрно-екологічного університету. Донька Тетяна продовжує династію юристів – у 2008 р. вступила на юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Незважаючи на величезну зайнятість по роботі, Василь Вікторович все ж приділяє багато часу родині та дітям. У квітні 2008 р. його нагородили грамотою начальника управління освіти Житомирської міської ради як голову батьківського комітету Житомирської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 36 за створення належних умов для навчання та виховання учнівської молоді, зразкове виховання власних дітей.
В. В. Морей захоплюється футболом, є палким вболівальником київського «Динамо».