ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

СІМАШКЕВИЧ
Михайло Євстафійович

МІСЬКИЙ ГОЛОВА КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО
Випускник 1997 р.
Народився 20 листопада 1961 р. у с. Довжок Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.
У 1981 р. Михайло Сімашкевич розпочав свою трудову діяльність регулювальником радіоапаратури на заводі «Електроприлад». Протягом 1981–1983 рр. служив у лавах Радянської армії. З 1984 до 1986 р. навчався у Брянській середній спеціальній школі міліції. Упродовж 1986–1997 рр. працював в органах внутрішніх справ на посадах дізнавача, начальника карного розшуку.
У 1992 р. Михайло Євстафійович став студентом факультету правознавства Української державної юридичної академії. Ґрунтовні знання та фундаментальну освіту, яка стала основою для подальшого кар’єрного зростання, він отримав саме тут.
М. Є. Сімашкевич досі згадує своїх наставників — висококваліфікованих юристів і талановитих педагогів. Найбільше йому запам’яталися лекції викладача логіки С. Д. Цаліна, який вражав своїм неординарним мисленням та цікавим методом подавання матеріалу, та викладача права В’ячеслава Васильовича Комарова, цілеспрямованого і вимогливого педагога, який запам’ятався своїми мудрими професійними настановами.
У 1997 р. Михайло Сімашкевич, закінчивши Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого, почав служити в органах Податкової служби України. Пройшов шлях начальника Кам’янець-Подільського міськрайонного відділу податкової міліції, першого заступника начальника Податкової міліції Хмельницької області.
Протягом 2005–2007 рр. Михайло Євстафійович здобував другу вищу освіту у Подільському державному аграрно-технічному університеті. У 2008 р. він обійняв посаду начальника Кам’янець-Подільської об’єднаної державної податкової інспекції, а в 2010 р. став першим заступником голови Державної податкової адміністрації у Хмельницькій області. Нагороджений медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ст. (1997) та нагрудним знаком Всеукраїнської професійної спілки працівників органів державної податкової служби «Знак Пошани» (2009).
З 31 жовтня 2010 р. М. Є. Сімашкевич — міський голова Кам’янця-Подільського.

М. Є. Сімашкевич із ветеранами Великої Вітчизняної війни
на святковому вечорі до Дня Перемоги, 2011 р.
Місто, очолюване Михайлом Євстафійовичем, ще за радянських часів стало своєрідною туристичною меккою України. Туристична галузь і зараз є однією з найбільш конкурентоспроможних: якщо в 1999 р. Кам’янець-Подільський відвідало 15 тис. осіб, то в 2011 р. їхня кількість становила близько 250 тис. Тому цей вид діяльності у стратегічному плані розвитку міста був визначений як один із пріоритетних напрямів на найближчі п’ять років. Водночас команда М. Є. Сімашкевича розуміє, що 100-тисячне місто не може повноцінно функціонувати лише за рахунок туризму, тому велику увагу приділяють екологічно безпечним галузям переробної промисловості — харчовій, легкій, виготовленню будівельних матеріалів. У зв’язку зі скороченням державних видатків місцева влада розробила програму співпраці з підприємствами, результатом якої стало збільшення кількості робочих місць, запровадила режим жорсткої економії та контролю за фінансовими потоками. Кам’янець-Подільський і надалі залишається одним із найбільших осередків культури в Україні — місто активно долучається до міжнародних, загальнодержавних та регіональних програм.
Михайло Сімашкевич — поціновувач ретротехніки, зокрема ретроавтомобілів.
Зі своєю дружиною, Аллою Сергіївною, він разом уже 27 років. Вони виховали доньку Юлію. Сьогодні подружжя Сімашкевичів радіє двом онукам.
Працелюбний, відповідальний, талановитий керівник, Михайло Євстафійович за будь-яких обставин залишається оптимістом і щиро вважає, що в житті головне бути людиною. У своїй щоденній роботі неухильно дотримується принципу «п’яти «П»: «Патріотизм, професіоналізм, порядність, прагматизм і послідовність дій».

 Логос Україна      << СИТНИКОВ Олександр Федотович      [ Зміст ]      СКЛЯР Олександр Леонідович >>