ТОВ фірма ''Альтаїр-Альфа AQL''  

 
     
     
     
 
ТОВ фірма ''Альтаїр-Альфа AQL''

 
Наталя Володимирівна Іванова народилася у м. Великі Луки Псковської області.
У 1978 р. закінчила факультет автоматики та обчислювальної техніки Вінницького політехнічного інституту. У березні 1992 р. заснувала ТОВ фірму ''Альтаїр-Альфа AQL''. З 1999 р. у складі фірми працює творча архітектурна майстерня. Фірма розробляє проектно-кошторисну документацію на будівництво та реконструкцію житлових, громад-ських будинків та промислових споруд у м. Києві.

Віктор Григорович Дубок народився у 1935 р. в м. Шостка Сумської області. Вищу архітектурну освіту здобув у Московському архітектурному інституті. Творчу діяльність розпочав у 1958 р. Працював головним архітектором інститутів ''Діпрозв'язок'' та ''Київдіпротранс''. З 1977 р. – перший заступник головного архітектора м. Києва. З 1992 р. – головний архітектор м. Києва. Автор проектів міжміських телефонних станцій у містах Києві, Харкові, Кишиневі, Актюбінську, Вільнюсі та інших, обчислювального центру в м. Києві, залізничних вокзалів у Чопі та Ужгороді. Член Національної спілки архітекторів України. Заслужений архітектор України. Дійсний член Української академії архітектури. Член містобудівної ради при Головному архітекторові м. Києва.


Проект житлово-офісного комплексу із вбудовано-прибудованими торговими приміщеннями та паркінгом по вул. Харківське шосе, 19, м. Київ
Творчий підхід до проектування, висока кваліфікація провідних фахівців – головних спеціалістів майстерні – досвідчених архітекторів Е. М. Єгупової, В. О. Ушакова, Т. Ю. Жемчужнікової, О. Й. Куренкової, конструкторів Б. Є. Петрова, В. А. Федченка, інженерів І. В. Лісовського, В. Д. Галілейської та інших дають можливість вдало поєднувати творчі задуми архітекторів, вимоги замовників проектів і сучасні вимоги до проектування.
ТОВ фірма ''Альтаїр-Альфа AQL'' виконала проекти житлових будинків по просп. Науки, вул. Машинобудівній, реконструкцію декількох торговельних центрів. Розробляються: проект житлового комплексу у складі багатоповерхового паркінгу, супермаркету з продажу товарів повсякденного попиту та житлового будинку підвищеної поверховості по Харківському шосе; проект забудови кварталу вулиць Олевської, Клавдієвської та Бахмацької з комплексом соціально-побутового обслуговування; проект спортивно-розважального комплексу в Куренівському парку; проекти реконструкції кількох магазинів у Пасажі та ін.

ТОВ фірма ''Альтаїр-Альфа AQL'',
вул. Прорізна, 18/1г, м. Київ, 01034.
Тел./факс: (044) 279-61-59.

Логос Україна         ПП ''Архон Україна''         Зміст         ТОВ ''Будвест''