ПП ''Архон Україна''  

 
 
Сацукевич
Галина Казимирівна
Директор
 
     
     
 
ПП ''Архон Україна''

 
Приватне підприємство працює на ринку України з липня 2003 р.


''Архон Україна'' почало свою діяльність з видання каталогу ''Будинки вашої мрії''. До нього увійшли 118 проектів котеджів польського архітектурного бюро ''Архон + '', яке очолює архітектор Барбара Мендель.
Колекція проектів ''Будинки вашої мрії'' – результат 15-річної роботи провідних польських архітекторів і конструкторів. Сьогодні підприємство пропонує вишуканому смаку українського споживача понад 450 готових проектів будинків, виконаних в європейському архітектурному стилі. Серед них ви знайдете проекти котеджів і гаражів, дачних будинків, резиденцій, багатоквартирних будинків площею від 60 кв. м до 2000 кв. м.
Архітектурні рішення майстерні ''Архон + '' вже добре відомі в Україні, Росії, Білорусі, Литві, Латвії, Естонії, Чехії, Словаччині, Німеччині. Будинки з європейським дизайном і якістю – стильні, надійні, що відмічено у 2004 р. сертифікатом якості ІСО 9001. Високу якість підприємство підтверджує постійно.
Будинки, як правило, доступні за ціною; спроектовані таким чином, щоб їхня експлуатація не була обтяжливою ні матеріально, ні фізично.
Проекти будинків і котеджів створені з урахуванням кліматичних умов Північної і Східної Європи, які наближені до України. У всіх них витримано суворі європейські правила для зручного і безпечного житла. Передбачені системи автономного опалення, газифікації, водопостачання, каналізації та електрифікації.
Нині фірма ''Архон Україна'' випустила у світ каталог ''Будинки вашої мрії'' під номером 8. Готується наступне видання.
Колектив фірми з радістю відповість на всі ваші запитання, допоможе з вибором проекту, здійснить прив'язку до ділянки.
Докладну інформацію ви можете отримати на нашому сайті: www.archon.com.ua, www.proektydomov.com.ua
Будемо раді, якщо допоможемо здійснити вашу мрію!


''Архон Україна'',
вул. Крайня, 1-в, м. Київ, 02660.
Тел.: (044) 512-58-62, 331-23-72, 331-23-71, (067) 505-22-17
www.archon.com.ua, www.proektydomov.com.ua
Логос Україна         КП ''Оболонь-ліфтсервіс''         Зміст         ТОВ фірма ''Альтаїр-Альфа AQL''