ТОВ ''Будальянс''  

 
 
Дементьєв
Володимир Олександрович
Генеральний директор
 
     
     
 
ТОВ ''Будальянс''

 

Музей І. Я. Франка в Нагуєвичах


Музей І. Я. Франка в Нагуєвичах
Товариство з обмеженою відповідальністю ''Будальянс'' протягом семи років існування на чолі з Генеральним директором Дементьєвим Володимиром Олександровичем займається будівництвом, реконструкцією, розробкою архітектурних проектів, супроводом проектної документації, з уведенням в експлуатацію завершених об'єктів, дизайнерськими розробками.
Фахівці товариства розробили чимало проектної документації по торговельно-розважальних комплексах, готелях, кемпінгах, ресторанах, громадських і житлових спорудах, об'єктах промислового призначення, по мережі магазинів ''Фуршет''.
Молоде покоління архітекторів пропонує замовникам цікаві розробки проектів, вишуканий дизайн, дизайн за бажанням замовника. Колектив, у якому панує творча атмосфера, постійний пошук нового, здатний забезпечувати високоякісне і безпечне функціонування будівництва та вирішувати найскладніші завдання, поставлені часом, підвищувати ефективність праці й досягати високого рівня в усіх сферах діяльності будівельного комплексу: від геодезичної зйомки ділянки будівництва, складання кошторису та подачі проектної документації замовнику, до здачі об'єкта в експлуатацію.
Згодом було створено ще кілька підприємств, які самостійно працюють і виконують різні роботи, як проектні так і будівельні. Це, зокрема, такі:
ТОВ ''ЕНІ'' засноване у 2002 р., директор – Богдан Павлович Стецюк. Займається товариство будівельними роботами та виготовленням виробів із деревини для оздоблення інтер'єрів ресторанів, магазинів, готелів, житлових будинків і громадських споруд, виготовляє меблі, різні декоративні елементи, вікна, двері з найрізноманітніших видів деревини та штучних матеріалів. Маючи своє столярне виробництво, оснащене новітніми деревообробними станками, є можливість виготовляти як сучасні, так і класичні меблі. Пропонуються дизайнерські розробки, ескізи, проекти.
ТОВ ''Про – ДВА'' вже 5 років на ринку будівництва. Директор – Е. В. Жога. Компанія займається виконанням будівельних робіт, реконструкцією, оздобленням, ремонтними роботами із застосуванням новітніх технологій в галузі будівництва з використанням екологічно чистих опалювальних систем, придатних як для котеджної забудови, так і для громадських споруд.
ТОВ ''Реал-Консалтинг'' організовано в 2002 році, директор – Іван Григорович Шкуратенко.
Товариство займається розробленням архітектурних та дизайнерських проектів, проектів садово-паркової архітектури. Забезпечує авторський та технічний нагляд, інформаційні та консультаційні послуги. Супровід проектної документації, введення в експлуатацію як в м. Києві, так і в Україні загалом.


Проект торгового центру


Басейн у ресторані ''Разгуляєво''

''Фуршет'', Одеса


Житловий будинок по вул. Сорочинській, Київ

Товариство з обмеженою відповідальністю ''Будальянс'',
вул. Вишгородська, 51/1, м. Київ, 04114.
Тел.: 468-96-52, факс: 468-95-38.
E-mail: falians@voliacable.com
Логос Україна         ТОВ ''Будвест''         Зміст         ТОВ ''Будівельна Українська Спілка''