ТОВ ''Будівельна Українська Спілка''  

 
 
Хмельницький
Сергій Вікторович
Генеральний директор
 
     
     
 
ТОВ ''Будівельна Українська Спілка''

 
С. В. Хмельницький народився 21 квітня 1959 р. у Києві. З 1974 р. працював на київському заводі ''Промзв'язок'', помічником слюсаря. З 1978 р. – викладач кафедри фізичного виховання в автомобільно-дорожньому інституті. У 1984 р. здобув вищу освіту – отримав диплом інженера.
З 1988 р. керує майстернею автобази Міністерства зв'язку УРСР, а також працює в Київському обласному виробничо-технічному управлінні зв'язку. Звідси його перевели до ''Київжитлотепломережі'', де він обіймав відповідальну посаду головного інженера.
З 1996 р. Сергій Вікторович виконує обов'язки начальника автотранспортного відділу СП ''ВВС-ЛТД''; менш ніж за п'ять місяців обійняв посаду заступника директора.
Сьогодні ТОВ ''ВВС-ЛТД'' разом з ТОВ ''Будівельна Українська Спілка'' належить до ''Корпорації ''А В С-Альянс''. Є безумовним лідером фармацевтичного ринку України.
С. В. Хмельницький оперативно та якісно організовував діяльність з відкриття філіалів у регіонах. Сприяв вдалій організації роботи філіалу в Рівному та будівництву офісно-складських комплексів у багатьох великих містах України – Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Запоріжжі, Львові.
Керував будівництвом офісно-складського комплексу в с. Хотів Києво-Святошинського району загальною площею 12 тис. кв. м, де сьогодні здійснює свою діяльність ТОВ ''ВВС-ЛТД'' Будівельна Українська Спілка''. До корпорації ''А В С-Альянс'' належать також ''Аптека ВВС'', ''Маєток Сервіс'' та ''Маєток-Продакшн''.
''Будівельна Українська Спілка'' веде свою діяльність не лише як забудовник, а й як підрядник, надаючи комплекс будівельно-монтажних, ремонтно-будівельних, проектно-вишукувальних, архітектурних та інших робіт, пов'язаних з новим будівництвом та реконструкцією існуючих об'єктів нерухомості. В її арсеналі – сучасні технології, екологічно чисті матеріали.
Компанія ''Українська Будівельна Спілка'' з червня 2006 р. розпочала будівництво елітного котеджного містечка ''Маєток'' у селі Іванковичі Київської області.
З 2007 р. С. В. Хмельницький обійняв посаду генерального директора ТОВ ''Будівельна Українська Спілка''.
Основне завдання – сприяти розвитку компанії, вивести її в лідери на ринку будівництва. З цією метою розроблено проект котеджного містечка ''Маєток'', будівництво якого очолює Сергій Вікторович.
''Маєток'' – це найвищий ступінь еліт-класу, що притаманний заміському стилю проживання; передові технології інженерного управління та обслуговування містечка.
''Маєток'' – це геніальна архітектурна концепція, що зберегла національний колорит і поєднала європейські тенденції мистецтва котеджного будівництва.
''Маєток'' – надзвичайно живописна місцевість на 28 гектарах, яку в народі називають Васильківські Карпати. Відстань від столичного житлового масиву Теремки до котеджного містечка по одеській трасі 10 км. Неподалік знаходиться озеро Круглик.
''Маєток'' – котеджне містечко клубного типу на 136 котеджів. У ньому передбачено багатофункціональну інфраструктуру, що охоплює спортивний комплекс з 25-метровим басейном, тренажерний зал, фітобар, СПА-салон, ресторанний комплекс, міні-маркет, дитячі майданчики, шиномонтаж, мийку, житлово-експлуатаційну службу, а також багаторівневу систему безпеки.
''Маєток'' – можливість відчути безмежність простору, насолоду гірським ландшафтом, бути завжди в повній безпеці та в абсолютному комфорті європейського рівня.
27 травня 2007 р. за вдалий проект компанія ''Будівельна Українська Спілка'' отримала перемогу в конкурсі ''Краще котеджне містечко-2007''.

ТОВ ''Українська Будівельна Спілка'',
вул. Промислова, 3, с. Хотів, Київська область.
Тел.: 406-07-30, 406-07-32


Логос Україна         ТОВ ''Будальянс''         Зміст         ПП ''Буд-Імперіал''