ПП ''Буд-Імперіал''  

 
 
Луцик
Анастасія Іванівна
Директор
 
     
     
 
Приватне підприємство ''Буд-Імперіал''

 

Проект медичного центру
Анастасія Іванівна Луцик – віце-президент благодійного фонду ''Інститут проблем онкології, сексології та біогравітації'', голова правління Всеукраїнської громадської організації ''Союз національного єдинства ''Обіймись, Україно'', радник Гетьмана реєстрового козацтва з громадських та політичних питань, Посол доброї волі ООН.
Працюючи з 2003 р., підприємство ''Буд-Імперіал'' демонструє успішну діяльність та відмінно зарекомендувало себе на ринку юридичних послуг у сфері будівництва й нерухомості, має багаторічний досвід не лише керівної, а й громадської роботи.
Сьогодні підприємство є одним із зростаючих, де працюють висококваліфіковані спеціалісти з різних галузей. Це забезпечує високий рівень надання послуг і дає змогу досягти максимального результату при виконанні таких робіт, як: розроблення проектної та технічної документації, реконструкція, переобладнання, перепланування житлових і нежитлових приміщень, узгодження реконструкцій, перепланувань, оформлення вхідних груп, паспортів фасадів для нежитлових приміщень, будівництво котеджів, ремонтні роботи, операції з купівлі-продажу, оренди приміщень та земельних ділянок.
Завдяки творчій взаємодії з родинною архітектурною майстернею ''Eкодар'', яка бере початок з епохи конструктивізму і сьогодні продовжує свій розвиток під керівництвом Наталі Олексіївни Лесьо, з легкістю сучасних ідей, створюючи гармонійний простір в міському середовищу, ''Буд-Імперіал'' забезпечує повний комплекс робіт: від розроблення проектної документації до введення об'єктів в експлуатацію.
Підприємство також має кілька напрямів роботи в інших галузях.
З метою енергозбереження ''Буд-Імперіал'' розробив пропозиції з когенерації, ресурсоенергозберігаючих технологій. У його доробку також пропозиції щодо знешкодження твердих побутових відходів.
Заводи з термічного знешкодження твердих побутових відходів можуть бути реальною альтернативою зберіганню відходів на сміттєвих полігонах.
Науково-дослідна група ''Буд-Імперіалу'' розробила важливі пропозиції для держави за методиками біолокаційного обстеження приміщень, земель, з рекомендаціями стосовно мінімізації впливу на людину геопатогенних зон, обстеження територій на виявлення підземних пустот, тунелів, ходів. Серед надбань підприємства проект онкоцентру для створення першого в світі лікувально-реабілітаційного ''хоспісу'', діагностики та реабілітації онкологічних хворих з використанням новітніх молекулярно-біологічних технологій, які запатентовані в Україні та не мають аналогів у світі.
Методи польової імунізації для захисту людей, птахів, тварин від пташиного грипу та коров'ячого сказу. Цей метод потребує менше фінансових витрат, ніж звичайна вакцинація і є безпечним для здоров'я.
Для подальшого втілення та реалізації наведених вище проектів підприємство запрошує до співпраці інвесторів і всіх зацікавлених юридичних і фізичних осіб.
''Буд-Імперіал'' – це індивідуальний, конфіденційний підхід до кожного клієнта.
Завдяки вмілому керівництву Анастасії Іванівни Луцик ''Буд-Імперіал'' визнаний також міжнародними компаніями, є членом міжнародних і всеукраїнських організацій: European Business Association, Асоціації міст України та громад, Міжнародного жіночого клубу.

ПП ''Буд-Імперіал'', м. Київ
Тел.: (044) 240-70-08, 8-050-170-40-17
www. imperial.org.ua
E-mail: imperial@voliacable.com
Логос Україна         ТОВ ''Будівельна Українська Спілка''         Зміст         ЗАТ ''Будінженермережа-5''