Будівельна компанія ''А. А. ДІАС''  

 
 
Азатханян
Артур Рудикович
Директор
 
     
     
 
Будівельна компанія ''А. А. ДІАС''

 
''А. А. Діас'' засновано у 2003 р. Трудову історію компанія розпочала з облицювальних робіт. Швидко освоївшись на ринку, почала надавати комплексні послуги з будівництва і реконструкції торгових, торгово-розважальних комплексів, бізнес-центрів та інших об'єктів комерційної нерухомості.
''А. А. Діас'' – одна з небагатьох компаній, якій замовник може повністю довіряти реалізацію своїх ідей. Нині вона зводить об'єкти з ''нуля'': починаючи з котловану та фундаменту і завершуючи введенням їх в експлуатацію. Роботи з будівництва і реконструкції, зовнішніх і внутрішніх мереж виконують спеціалісти компанії та підрядних організацій.
Для успішної роботи створені всі необхідні умови: є власний автопарк, який налічує 28 одиниць будівельної техніки; налагоджено партнерські відносини з поста-чальниками і підрядниками.
В активі компанії вагомі будівельні здобутки. Нещодавно повністю здійснено реконструкцію, зокрема зміцнення зовнішніх і внутрішніх стін, штукатурні роботи тощо, крупного об'єкта – бізнес-центру ''Ренесанс'' по вул. Воровського.
У стислі строки – протягом одного кварталу – здано в експлуатацію бізнес-центр класу В+ по вул. Раїси Окіпної. Цей проект супроводжували майже до заселення будівлі орендаторами. Крім цього, компанія займалася розширенням площ приміщень, виконувала комплексну реконструкцію універсаму ''Вигурівщина'' по вул. Закревського.
Нині ''А. А. Діас'' здійснює комплексні облицювальні роботи бізнес-центру класу А ''Айсберг''; будівництво у Києві та Київській області мережі ресторанів групи компаній ''Спірит'' (вже введено в експлуатацію три із восьми запланованих).
На стадії розробки проект десятиповерхового торгово-офісного комплексу з паркінгом по вул. Богатирській (генеральний проектувальник – ПП ''А. А. Діас'').Бізнес-центр ''Ренесанс'' по вул. Воровського, 24
''А. А. Діас'' співпрацює з відомими вітчизняними і зарубіжними компаніями, підтримує тісні зв'язки з ''Уліссистемс'', ''Салд Лтд'', ''Айтекс'', фахівці яких завжди виконують слабкострумові роботи на високому рівні.
Компанія тісно взаємодіє з ''Євростандартом'' та ''Комфортним домом'', які займаються водопостачанням і каналізацією.
Електричні роботи довіряють винятково фахівцям компанії ТОВ ''Сейм-93''.
У питаннях встановлення систем кондиціонування, вентиляції та димовидалення фахівці компанії віддають перевагу товариствам з обмеженою відповідальністю: ПП ''Славента'', ''Технохолод'', ''Технології клімату'', ''Аероедем'' та ін.
Надійними постачальниками будматеріалів є лідери вітчизняного ринку – ТОВ ''Будівельні рішення'', ПП ''Владлен Сервіс'', Завод імені Ковальської, ВАТ ''Асфальто-бетонний'' завод ''АБ Столичний'', ТОВ ''Діамед'', ТОВ ''Запорож-металхолдинг'', ''Інтерпайп'' та ін.
Головним замовником є корпорація ВАТ ''Нест''. У числі інших – ДК ''Спірит'', ''Столична нерухомість'', ТОВ ''Фінансові ініціативи''. ''А. А. Діас'' здійснює постійний аналіз українського та європейського ринків. Це дає змогу співпрацювати саме з тими компаніями, котрі представляють матеріали найкращої якості за оптимальними для замовників цінами. А індивідуальний підхід до кожного проекту дає можливість втілити у життя оригінальні ідеї.
Ми гарантуємо високу якість виконаних робіт. Якщо ж трапляються недоліки з нашої вини, а це буває дуже рідко, усуваємо їх за власні кошти.
Вартість комплексу робіт більш ніж конкурентна. Ми формуємо гнучку цінову політику індивідуально для кожного замовника.
Компанія міцно закріпилася на будівельному ринку завдяки наполегливості, цілеспрямованості та згуртованості команди справжніх професіоналів, яку становлять проектувальники, дизайнери, інженери, будівельники.
Наша робота будується за принципом: не треба залишати невирішені питання на завтра, коли роботу можна зробити сьогодні.

ПП ''А.А. Діас'', пров. Західний, 3-Д, м. Київ, 03067.
Тел.: 8(044) 456-57-09, факс 456-29-51
e-mail: dias2003@bigmir.net
www.dias.kiev.ua
Логос Україна         Компанія ''Градострой''         Зміст         Компанія ''ТТ ДІАС''