Компанія ''ТТ ДІАС''  

 
 
Бабійчук
Руслан
Заступник генерального директора
 
     
     
 
ТОВ ''ТТ ДІАС''

 
''ТТ Діас'' – ексклюзивний представник в Україні компанії Jansen Group, яка є лідером з виробництва і монтажу систем фальшпідлоги в Європі (близько 80 % європейского ринку). Новинка зручна в експлуатації, має високу міцність; її можна застосовувати під час облаштування офісів, залів, квартир і навіть студій звукозапису.
Фальшпідлога користується попитом не тільки в Європі, а й на інших континентах. Вона представляє собою конструкцію, яка створює простір для розміщення СТС, ЄС і навіть вентиляції. Її висота становить від 7 до 200 см, залежно від призначення.
Фальшпідлога застосовується для оздоблення:
- серверних кімнат;
- лабораторій і лікарень;
- конференц- і виставкових залів;
- комерційних приміщень.
Компанія ''ТТ Діас'' представляє широкий асортимент фальшпідлоги: на основі кальцію-сульфату і ДСП високої щільності, з різним покриттям (паркет, ПВХ, лінолеум або камінь) і товщиною.
''ТТ Діас'' постачає і монтує фальшпідлоги з різних плит.
1. ДСП високої щільності – мінімальна щільність становить 720 кг/куб. м. Плити відповідають високим вимогам санітарних норм для внутрішнього оздоблення приміщень і стандарту EN 12825. Вони можуть бути покриті алюмінієвою фольгою, сталевим листом, ламінатом, килимовим покриттям. Кути панелі зрізані на 5° і захищені від вологи та пошкоджень шаром ПВХ ( 0,6 мм). Залежно від навантаження і пожежної безпеки плити знизу обшивають алюмінієвою фольгою або гальванізованою сталлю. Стандартний розмір плити – 600x600 мм, товщина – 28 або 38 мм (без урахування товщини покриття);
2. Кальцієво-сульфатні плити мають високі протипожежні характеристики і відмінну звукоізоляцію; вони стійкіші до прогинів і менш чутливі до вологи. Панелі, з урахуванням вимог експлуатації приміщень можуть бути покриті алюмінієвою фольгою чи сталевим листом, керамогранітом, паркетом і ламінатом. Їх кути також зрізані на 5° і захищені від вологи шаром ПВХ 0,6 мм. Залежно від навантаження і пожежної безпеки плити знизу обшивають алюмінієвою фольгою або гальванізованою сталлю. Стандартний размір – 600x600 мм, товщина – 36 мм (без урахування товщини покриття);
3. Плити в сталевій коробці – це сталеві електропровідні плити із серцевиною з ДСП високої щільності; мають високу міцність і мінімальну товщину, на них можна накладати після монтажу різні покриття. Вони найкраще придатні для створення підлоги багатоцільового призначення. Так, сталеве антикорозійне облицювання завтовшки 0,5 мм забезпечує плитам стійкість зносу і довговічність. Стандартний розмір – 600x600 мм, товщина – 28 мм.
Компанія ''ТТ Діас'' представляє замовникам широкий асортимент фінішного покриття різних кольорів.
Переваги очевидні.
За допомогою фальшпідлоги можна розмістити різні комунікації саме в тому місці, де необхідно замовнику. В комунікаціях легко встановлювати, ремонтувати, а також інспектувати і обслуговувати системи. Фальшпідлога – збірна конструкція, яку можна легко змонтувати і демонтувати. Її застосування дає можливість швидко здійснювати перепланування і або реорганізацію приміщення в зв'язку зі зміною його функцій, модернізацією чи реконструкцією.
Незаперечна перевага фальшпідлоги – простота в експлуатації. Щоби фінішне покриття (у цьому випадку килим) слугувало довго, вам знадобиться пилосос. Якщо ви обрали інше покриття (ПВХ, лінолеум або ламінат), достатньо старанно протерти його вологою тканиною, додаючи мийний засіб. Після цього протріть підлогу сухою чистою тканиною.


Фальшпідлога від виробника (компанія Jansen Group)

ТОВ ''ТТ Діас'', пров. Західний, 3-Д, м. Київ. 03067.
Тел.: 8 (044) 456-29-51, факс: 456-57-09
www.falshpol.eu ttdias@rambler.ru ttdias@falshpol.eu
Логос Україна         Будівельна компанія ''А. А. ДІАС''         Зміст         ВАТ ''Домобудівний комбінат № 3''