ТОВ ''Холдингова компанія ''Євробудінвест''  

 
 
Гомзар
Сергій Юрійович
Генеральний директор
 
     
     
 
ТОВ ''Холдингова компанія ''Євробудінвест''

 
ТОВ ''ХК ''Євробудінвест'' створено в 2003 р. Сфера діяльності – проектування і будівництво об'єктів житлового, промислового і комерційного призначення ''під ключ'' (ліцензія № 117770 АВ від 26 травня 2006 р., видана Міністерством будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства України).
Компанія є генпідрядною проектно-будівельною організацією. У своїй діяльності керується міжнародними стандартами якості. Має надійних партнерів і стабільне фінансове становище.
Досвід роботи команди професіоналів у різних сферах будівництва, індивідуальний підхід до замовника, використання сучасних матеріалів і технологій, оптимальність кожного рішення, висока якість робіт дають
змогу успішно створювати масштабні проекти. Спеціалісти компанії не тільки своєчасно і якісно виконують замовлення, а й в короткі строки, за доступними цінами.
Ми прагнемо йти в ногу з часом, вдосконалюватися. Постійне навчання і підвищення кваліфікації персоналу – одна зі стратегічних цілей компанії.
Діяльність ''ХК ''Євробудінвест'' зосереджена в кількох напрямах, ключовим із них є капітальне будівництво, у тому числі функція генерального підрядника.
Серед інших видів діяльності:
- котеджне будівництво;
- інтер'єрні роботи;
- проектування;
- дизайн.
На рахунку компанії багато зведених престижних об'єктів, серед них:
- офісне приміщення Українського союзу промисловців і підприємців на вул. Хрещатик;
- готельний комплекс ''Київ'';
- офісне приміщення Департаменту інтелектуальної власності України;
- офісний будинок міжнародного економічного комітету;
- офісне приміщення агентства нерухомості ''Столиця'';
- офісне приміщення страхової компанії ''Ютіко'';
- меблевий салон ''Івлія'' та ін.
''Холдингова компанія ''Євробудінвест'' – лауреат премії ''Український будівельний олімп-2005 р.'' у номінації ''Ексклюзивні облицювальні роботи в м. Києві'', лауреат міжнародної премії ''Лаври Слави'' (2006 р.) в номінації ''За високий професіоналізм, управлінську майстерність, активну участь у громадському житті''.
Генеральний директор С. Ю. Гомзар – лауреат всеукраїнського конкурсу успішних управлінців ''Топ-менеджер України'' за бездоганну репутацію в бізнесі.
ТОВ ''ХК ''Євробудінвест'' будує так, щоб наші клієнти жили і працювали в красивих, сучасних і безпечних будинках.ТОВ ''Холдингова компанія ''Євробудінвест'',
вул. Сурикова, 3, 5-й поверх, м. Київ, 03035.
Тел.: (044) 586-26-14, 586-26-15
Логос Україна         ВАТ ''Домобудівний комбінат № 3''         Зміст         ТОВ ''Євромоноліт-Ф''