ТОВ ''Євромоноліт-Ф''  

 
 
Філіпченко
Володимир Борисович
Директор
 
     
     
 
ТОВ ''Євромоноліт-Ф''

 

Елітний житловий комплекс ''Коперник'' по вул. Коперника, 12-а


Будівництво житлового будинку по вул. Лютеранській, 14

В. Б. Філіпченко народився 10 квітня 1950 р. в місті Усть-Омчуг Магаданської області. У 1953 р. сім'я переїхала в Україну – місто Бровари Київської області.
У 1975 р. закінчив Вінницький державний будівельний технікум за спеціальністю ''Промислове та цивільне будівництво'', у 1995 р. – Міжрегіональний заочний університет управління персоналом.
Трудову діяльність розпочав будівельником (1972 р.). Працював майстром, виконробом, головним інженером у Броварському ПДБП-2, де зводив елеватори.
Протягом дев'яти років перебував у закордонному відрядженні – в Ірані та Іраку споруджував монолітно-каркасні елеватори. У Греції, в період підготовки до Олімпійських ігор 2004 р., очолювана В. Б. Філіпченком приватна компанія займалася монолітно-каркасним будівництвом готелів, будинків, об'єктів соцкультпобуту.
ТОВ ''Євромоноліт-Ф'' засновано в 2004 р. Товариство є юридичною особою, здійснює діяльність, згідно з чинним законодавством України, статутом, затвердженим загальними зборами акціонерів. Має ліцензію Держбуду України на всі види будівельних робіт, впроваджує систему сертифікації якості ISO 9001- 2000.
Генпідрядна будівельна компанія зводить монолітно-каркасні багатоповерхові будинки та споруди житлового, цивільного призначення, соцкультпобуту не тільки на Київщині, а й у всіх регіонах держави. Вона заслужено посідає одне з провідних місць на ринку будівельної індустрії України. Зведені компанією будови є красою Києва. Серед них виокремлюються житловий будинок по вул. Лютеранській, 20 та будинок по вул. Коперника, 18.
Основні пріоритети роботи компанії: повне та своєчасне виконання вимог замовника, мобілізація всього потенціалу на зведення об'єктів, які відповідають рівню світових стандартів. І в цьому насамперед заслуга директора. Володимир Борисович постійно опановує нові передові технології, сучасні методи виробництва, приймає нестандартні інженерні рішення. Багатим досвідом, знаннями щедро ділиться з колегами. Нині працює над виданням книги про монолітно-каркасне будівництво.

ТОВ ''Євромоноліт-Ф'',
вул. Червоноармійська, 68, оф. 1, м. Київ.
Тел./факс: (044) 289-35-40
E-mail: et@com.ua
Логос Україна         ТОВ ''Холдингова компанія ''Євробудінвест''         Зміст         ТОВ ''БІК ''Інтербудінвест''