ТОВ ''БІК ''Інтербудінвест''  

 
 
Германов
Дмитро Ігорович
Генеральний директор
Член ради Будівельної палати України
 
     
     
 
ТОВ ''БІК ''Інтербудінвест''

 
Будівельно-інвестиційна компанія ''Інтербудінвест'', незважаючи на свій молодий вік, має визнання та стабільність на ринку нерухомості.
Основні напрями діяльності компанії – будівництво житлових будинків з підземними паркінгами, офісних приміщень, формування та задоволення попиту на ринку нерухомості.
До компанії належать:
– Фінансова компанія ''Інтербудінвест'';
– Будівельне управління ''Інтербудінвест'';
– Експлуатаційне управління ''Інтербудінвест''.
Сьогодні ''Інтербудінвест'' завершує спорудження житлового комплексу ''Аквамарин'', який став своєрідними воротами в сучасний мегаполіс. До комплексу входять три 25-поверхові будинки, біля яких знаходиться офісний центр з дворівневим паркінгом.
Компанія розпочала зведення житлових будинків із вбудованими приміщеннями та підземними паркінгами на узвозі Герцена, 32 – у мальовничій історичній місцевості Реп'яхів Яр. До комплексу увійдуть кафе, магазини, пункти громадського обслуговування та ін.
Також ведеться будівництво житлового будинку з підземним паркінгом по вул. Автозаводській, 29 в Оболонському районі м. Києва.
У найближчих планах ТОВ ''БІК ''Інтербудінвест'' – спорудження житлового комплексу по вул. Героїв Сталінграда, вул. Космонавта Волкова, житлових будинків по вул. Мілютенка у Києві, а також будівництво житлово-офісного центру в м. Обухів Київської області.
За вагомий внесок у розвиток будівництва та архітектури у 2005 р. ''Інтербудінвест'' відзначено Дипломом Комітету Верховної Ради з питань будівництва, транспорту та житлово-комунального господарства. Лауреат всеукраїнської акції ''Лідер товарів і послуг України 2006'' в номінації ''Будівництво та архітектура'', яка проходила під патронатом Президента України Віктора Ющенка; лауреат премії ''Український будівельний олімп'', яку заснували Академія будівництва України, Міжнародна спілка будівельників України, НАН України та Київський університет будівництва і архітектури. Ці нагороди свідчать про авторитет і професійну компетентність фірми у сфері будівельної справи.
Принцип роботи компанії – порядність, добросовісність, високий професіоналізм. Тут враховують інтереси довірителів, гарантовано забезпечують їх комфортними та зручними умовами проживання та ведення бізнесу.
''ТОВ ''БІК ''Інтербудінвест'' працює для людей!

ТОВ ''БІК ''Інтербудінвест'',
вул. Верхній Вал, 72, м. Київ, 04070.
Тел./факс: (044) 503-85-71.Житловий будинок по вул. Автозаводській, 29-а,
Оболонський р-н, м. Київ


Комплекс житлових будинків із вбудованими офісними приміщеннями, студіями-майстернями та підземними автостоянками, просп. Перемоги, 131, м. Київ


Комплекс житлових будинків із вбудованими приміщеннями, узвіз Герцена, 32, Шевченківський р-н, м. Київ

Логос Україна         ТОВ ''Євромоноліт-Ф''         Зміст         ТОВ ''Інвестиційно-Будівельна Компанія''