ТОВ ''Кнауф Гіпс Київ''  

 
 
Гавриш
Олександр Михайлович
Генеральний директор
 
     
     
 
ТОВ ''Кнауф Гіпс Київ''

 
Олександр Михайлович Гавриш народився 12 жовтня 1960 р. у с. Новичі Шепетівського району Хмельницької області.
У 1983 р. закінчив Берлінський університет ім. Гумбольдта за спеціальністю ''Романо-германські мови і література''. Кандидат філологічних наук з 1991 р.
У 1993 р. підвищив кваліфікацію у Баварській академії менеджменту, здобувши кваліфікацію консультанта з бізнесових технологій, менеджера. У 1994 р. закінчив Голландську консалтингову групу ''Nеthconcult''.
Трудову діяльність розпочав у Державному педагогічному інституті іноземних мов. Працював заступником генерального директора міжнародної школи бізнесу ''Трансбізнес Київ'', заступником генерального директора СП ''Сапсан'', директором СП ''Шмайсер''. З квітня 1999 р. – генеральний директор ЗАТ ''Строймак Кнауф'' (нині ТОВ ''Кнауф Гіпс Київ'').
Олександр Михайлович нагороджений орденом ''За заслуги'' III ступеня (2001 р.), золотою медаллю Міжнародної Кадрової академії ''За ефективне управління'' (2000 р.).
За високий професіоналізм та великий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету України у 2006 р. нагороджений орденом ''За високий професіоналізм'' від всеукраїнського фонду сприяння міжнародному спілкуванню ''Українське народне посольство''.
Із жовтня 2006 р. є дійсним членом Академії будівництва України з відділення ''Будівельні матеріали та вироби''.
Одружений. Виховує доньку.


Співвласник і керуючий компаньйон міжнародної групи ''Кнауф'' пан Ніколаус Кнауф ставить автограф на першій продукціїї підприємства ТОВ ''Кнауф Гіпс Донбас''


Видобування гіпсового каменю на Нирківському родовищі у Донбасі''


Вагома роль у відродженні будівельного виробництва в Україні належить німецькій фірмі Knauf, яку було створено ще у 1932 р. братами Альфонсом та Карлом Кнауфами.
Це одна з найбільших іноземних фірм, що інтенсивно впроваджує всесвітньо відомі комплектні системи ''сухого'' будівництва.
Історія інвестицій фірми в українську економіку розпочалася наприкінці 1997 р., з приїздом в Україну генерального директора групи Knauf в СНД доктора Хайнера Гамма. Спільне підприємство ''Строймак Кнауф'' було створено на базі Київського заводу будівельних матеріалів. Іноземні інвестиції дали змогу за короткий строк перетворити столичний завод на одне з кращих підприємств Європи. Вже у лютому 1999 р. з конвеєра зійшла перша продукція – плити Knauf.
Нині ТОВ ''Кнауф Гіпс Київ'' – сучасне, високотехнологічне підприємство, на якому з високоякісної сировини та матеріалів налагоджено випуск звичайних плит Knauf, вологостійких, а також з підвищеним опором вогневої дії. Вони зручні під час використання, дають можливість позбутися трудомістких ''мокрих'' процесів, прискорюють виконання робіт, ефективні у сфері дизайнерських рішень – з них можна виготовляти колони, арки, куполи, підвісні стелі різних конфігурацій тощо.
Якість продукції, що відповідає не лише українським, а й німецьким стандартам DIN, забезпечується сертифікованою системою управління якістю відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2000. ТОВ ''Кнауф Гіпс Київ'' - лауреат Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) ''100 кращих товарів України'' (2004 р.), дипломант ''Київська якість'' та інших нагород.
Knauf – найбільший інвестор у галузі промисловості будівельних матеріалів України.
У м. Соледар Донецької області фірма реалізувала ще один інвестиційний проект – збудувала сучасне підприємство з виробництва сухих будівельних сумішей і плит Knauf.
Дочірнє підприємство фірми реорганізовано у ТОВ ''Кнауф Гіпс Донбас'', де за період 2002–2004 рр. створено гірничодобувний комплекс; з весни 2004 р. значно розширено виробництво сухих сумішей Knauf, розпочато випуск шпаклівок.
У вересні 2006 р. на території ТОВ ''Кнауф Гіпс Донбас'' урочисто відкрито завод з виробництва гіпсових будівельних плит потужністю 40 млн кв. м. Підприємство має стати найпотужнішим, технічно найсучаснішим в Європі.
У 2007 р. планується завершити будівництво в Соледарі заводу сухих будівельних сумішей потужністю 250 тис. тонн на рік та заводу пазогребневих плит, які нині імпортуються в Україну з Молдови.
Також фірмою буде створено гірничодобувний комплекс на базі ТОВ ''Скала'' у м. Борщів Тернопільської області з метою забезпечення високоякісним гіпсовим каменем підприємств м. Києва, а також цементних заводів України.
Саме інвестиції групи Knauf допоможуть реалізувати ще один проект – будівництво заводу теплоізоляції у м. Фастові Київської області.
В Україні діють дві маркетингові структури: ДП ''Кнауф Маркетинг'' у м. Києві, та ДП ''Кнауф Маркетинг Івано-Франківськ''. Стратегія їхня спрямована не тільки на реалізацію найрізноманітнішої продукції Knauf, а й на технічні консультації, сертифікацію продукції, навчання, співробітництво з державними установами, навчальними закладами. З 1999 р. на базі ТОВ ''Кнауф Гіпс Київ'' діє перший в Україні навчальний центр, де навчають будівельники, архітектори, проектувальники, дилери. Ще один центр створено у 2002 р. разом з Донбаською національною академією будівництва й архітектури. ТОВ ''Кнауф Гіпс Київ'' успішно співпрацює з вищими навчальними закладами, де запроваджено курс лекцій із сухого будівництва на основі підручника ''Сучасні композиційні будівельно-оздоблювальні матеріали'', випущеного у 2005 р. Його автори – відомі спеціалісти-вчені і практики П. Захарченко, Е. Долгий, Ю. Галаган, О. Гавриш, Д. Гулін, О. Старченко – довели незаперечні переваги нових матеріалів і технологій, які вже давно загальновизнані на Заході та отримали широкий розвиток в Україні.
Також у 2005 р. випущено підручник ''Комплектні системи сухого будівництва'', автори О. Старченко, Д. Гулін; запроваджено нову професію – ''монтажник гіпсокартонних конструкцій'' у 12 професійно-технічних закладах країни.
З метою популяризації систем сухого будівництва у 2006 р. фірма Knauf і Київський національний університет будівництва та архітектури започаткували міжнародний конкурс студентських проектів ''Інтер'єр майбутнього''.
Knauf – активний учасник суспільного та культурного життя у тих регіонах, з якими налагоджено взаємовигідне співробітництво. Це принципова позиція фірми, яка вважає себе не іноземним, а українським підприємством.

ТОВ ''Кнауф Гіпс Київ'',
вул. Гарматна, 8, м. Київ, 03067.
Тел.: (044) 458-32-79, тел./факс: (044) 458-32-87.
www.Knauf.com.ua, е-mail: Knaufgips@Knauf.com.uaПідприємство ТОВ ''Кнауф Гіпс Київ''


Створення геометрично складних поверхонь з ГКП


Логос Україна         ТОВ ''Інвестиційно-Будівельна Компанія''         Зміст         ТОВ ''Концерн ''Київпідземшляхбуд''