ТОВ ''Концерн ''Київпідземшляхбуд''  

 
 
Гальчук
Анатолій Павлович
Генеральний директор
 
     
     
 
ТОВ ''Концерн ''Київпідземшляхбуд''

 
Анатолій Павлович Гальчук народився 2 серпня 1959 р. на Житомирщині. В 1987 р. закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут за спеціальністю ''Мости і тунелі''. Розпочав трудову діяльність в Інституті ''Київметропроект''. В Управлінні з будівництва тунелей і підземних споруд спеціального призначення пройшов шлях від начальника виробничо-технічного відділу до Генерального директора. З 2000 р. очолює ТОВ ''Концерн ''Київпідземшляхбуд'' .
Нагороджений нагрудним знаком ''Знак пошани'' та Почесними грамотами Кабінету Міністрів України, Київського міського голови.

''Концерн ''Київпідземшляхбуд'' веде свою історію з 1936 р.
Підприємство стояло у витоків будівництва перших у Києві водопроводів та інших підземних споруд, укріплювало схили Дніпра.
Майже за 70 років історії підприємство кілька разів реорганізовувалося, але незмінним залишалися високі стандарти якості виконання робіт.
У колективі ТОВ з давніх-давен був міцним корпоративний дух, професійні й культурні традиції.
Стратегічними напрямами розвитку підприємства є впровадження новітніх технологій, зміцнення виробничої бази і підтримка високого рівня кваліфікації фахівців.
У будівництві інженерних мереж концерн віддає перевагу безтраншейним технологіям: мікротунелюванню та горизонтально спрямованому бурінню. Ці методи економічні і дають змогу уникнути багатьох труднощів, пов'язаних із розриттям денної поверхні. Зокрема, перешкод для руху транспорту, просідання ґрунту та незручностей для мешканців територій, де проводяться роботи тощо. Технологію мікротунелювання концерн почав застосовувати вперше в Україні в 2003 р., придбавши щитовий комплекс AVN 1200 C. А вже у 2006 р. був придбаний другий щит AVN 1200 XC світового лідера з виробництва тунелепрохідної техніки німецької фірми ''HERRENKNECHT''. Проходка здійснюється за допомогою високоточного комплексу наведення й з використанням комп'ютерної та лазерної техніки. На теперішній час цим методом здійснено понад 10 км проходки.
Будівництво інженерних комунікацій ведеться у складних гідрогеологічних умовах із застосуванням методів водозниження та заморожування ґрунтів.
Протягом 2001 – 2006 рр. ТОВ ''Концерн ''Київпідземшляхбуд'' проклав понад 50 км трубопроводів діаметром від 800 мм до 3000 мм.
Серед важливих об'єктів: реконструкція інженерних мереж на Майдані Незалежності, Севастопольській площі; реконструкція комплексу станцій Київ-Пасажирський; будівництво мереж у Міжнародному виставковому центрі; перекладка ділянки Середньо-Хрещатицького колектора; будівництво та реконструкція інженерних мереж у парку Хрещатий (Музей води); інженерні мережі готелів ''Redisson SAS'' та ''Sheraton Palace ''Свята Софія''.
ТОВ ''Концерн ''Київпідземшляхбуд'' – активний учасник спеціалізованих міжнародних і вітчизняних виставок, форумів, фестивалів, семінарів та конференцій.

ТОВ ''Концерн ''Київпідземшляхбуд'',
вул. Саксаганського, 119, м. Київ, 01032.
Тел. (багатоканальний): 8 (044) 461-96-88, факс: 8 (044) 461-97-84
www.kpds.kiev.ua
Логос Україна         ТОВ ''Кнауф Гіпс Київ''         Зміст         Будівельна компанія ''Комфортбуд''