ТОВ ''Лідер Латікріт''  

 
 
ТОВ ''Лідер Латікріт''
 
     
     
 
ТОВ ''Лідер Латікріт''

 

Арт-музей, США
''Лідер Латікріт'' – офіційний представник в Україні американської корпорації Laticrete, світового лідера з виробництва поліпшувачів бетонних та клейових розчинів підвищеної міцності, гідроізоляційних систем, які не мають аналогів у світі.
Вже понад півстоліття матеріали ''Латікріт'' допомагають здійснювати найсміливіші дизайнерські рішення. Вражають досконалим технічно-інженерним задумом знамениті хмарочоси Петранас-Тауер в Коала-Лумпур. Вони з'єднані між собою багатоповерховим коридором, який побудований у сейсмічній зоні Малайзії.
Серед інших грандіозних об'єктів – знаменитий готель ''Бурж-Ель-Араб Парус'' в Об'єднаних Арабських Еміратах, зведений на штучному острові в океані, а також багато інших.
У метро і тунелях, у новобудовах, приміщеннях, які реконструюються, система ''Латікріт'' забезпечує найкращий опір проникненню води, вібраціям та іншим негативним явищам. Станції метро в Нью-Йорку (нові й ті, які реконструюються), Бостоні, Сан-Франциско, Вашингтоні, Філадельфії, Монреалі, Торонто, Мілані, Стокгольмі, Парижі, Сінгапурі, Сіднеї та інших містах світу, а також тунелі в Сполучених Штатах Америки, Канаді, Великій Британії збудовані із застосуванням системи ''Латікріт''. Вироби для стін і підлоги фіксуються, як кажуть, намертво, навічно, без випадань, вигинань, без ремонтних відновлювальних робіт. Замовник лише на одному метро має великий виграш, який обчислюється економією 50 тонн матеріалів; отримує гарантовану бездефектну споруду з дуже тривалим строком дії.
До найвідоміших об'єктів інтернаціональної корпорації ''Латікріт'' також належать: телевізійні вежі (Париж, Сідней), Євродиснейленд, Диснейленд, Диснейворлд, готелі ''Шератон'', ''Хілтон'', торгові центри, банки, центри мистецтв, дослідні комплекси, ресторани, бібліотеки, госпіталі, військово-морські бази, плавальні басейни (зокрема, олімпійські).
Система ''Латікріт'' задіяна під час покриття вулиць, майданів багатьох міст планети, будівництва інтернаціональних аеропортів ''Чангі'' (Сінгапур), ''Хітроу'' (Англія), аеропортів у США, Італії, Австралії тощо.
Laticrete має свої представництва, дистриб'юторські центри, офіси та спільні ліцензійні виробництва, які належать компанії у 78 країнах світу.


готель ''Бурж-Ель-Араб Парус'' в ОАЕ


Петранас-Тауер в Коала-ЛумпурТОВ ''Лідер Латікріт'',
вул. Щорса, 29-а, м. Київ, 01133.
Тел.: (044) 285-03-83, 536-23-69, 521-28-02 (магазин)
Логос Україна         Будівельна фірма ''Конкор''         Зміст         Будівельна компанія ''Лідер-С''