Будівельна фірма ''Конкор''  

 
 
Коробецький
Костянтин Миколайович
Директор, засновник фірми
 
     
     
 
Будівельна фірма ''Конкор''

 
Народився у квітні 1959 р. в м. Київ у сім'ї cлужбовців. Батько Микола Іванович – продовжувач славної династії будівельників, мати Світлана Михайлівна – лікар-педіатр.
У 1981 р. закінчив факультет промислового і цивільного будівництва Київського інженерно-будівельного інституту. Трудову діяльність розпочав робітником БМУ-36 ''Київпромбуд''. Зводив Обухівський промисловий вузол, завод ''Реле і автоматики'', свинокомплекс у с. Дмитрівка, житлові будинки. Швидко зростав як професіонал: майстер, виконроб, старший виконроб.
У 1984 році був призваний до лав армії, де обіймав посаду виконроба і начальника робіт в УНР Ленінградського військового округу – зводив промислові та адміністративні споруди.
У 1986 р. повернувся в БМУ-36 виконробом; згодом був переведений на цю посаду в БУ-15 ''Київміськбуду''. Брав активну участь у будівництві унікального об'єкта – апаратно-студійного комплексу телебачення України.
К. М. Коробецький втретє прийшов в БМУ-36 в якості начальника дільниці. Роботи, які виконував Костянтин Миколайович, відповідають європейським стандартам якості.
4 лютого 1993 р. К. М. Коробецький заснував будівельну фірму ''Конкор''.
За період своєї діяльності фірма збагатилася досвідом у галузі сучасного будівництва, ремонту і реконструкції будівель, споруд, використовуючи передові технології, сучасні будівельні матеріали. Має ліцензії на проведення всіх видів будівельних робіт, виступає у ролі генпідрядника, споруджуючи об'єкти ''під ключ'' з 5-річною гарантією якості. Тут працює кваліфікований інженерно-технічний персонал, робітники всіх будівельних спеціальностей.
Фірма ''Конкор'' брала активну участь у будівництві апаратно-студійного комплексу телебачення України, Лівобережного почтамту, адмінбудівлі Міністерства економіки (Держпостачу), Холодокомбінату № 3, Лютеранської кірхи святої Катерини.
Її працівники залишили трудові автографи з оцінкою ''відмінно'' під час зведення котеджів у Києві та інших містах України, готельного комплексу класу ''люкс'' в м. Славута, казино ''Флеш'', салону-інтер'єру ''Сервантес'', школи № 140 у Святошинському районі м. Києва. Крім цього, її колектив здійснив реконструкцію найстарішого у столиці лікеро-горілчаного заводу АЛКО (нині ''Столичный стандарт''), провів ремонт і реконструкцію будівель ''Укргазбанку'' у Києві, Миколаєві, Житомирі, Чернігові, Харкові, офісу ''Кредобанку'' в м. Києві; виконував євроремонти класу ''люкс''.
Дизайнери, архітектори, конструктори, а також спеціалісти з разробки спеціальних розділів проекту готові виконати у стислі строки якісно повний проект.


Котедж ''Романс''


Міні-готель у м. Славута


Апаратно-студійний комплекс телебачення УкраїниТОВ будівельна фірма ''Конкор'',
вул. Челябінська, 9-г, офіс 317, м. Київ, 02002.
Тел./факс: (044) 517-02-70, 516-54-47,
моб.: (044) 240-88-42, 233-33-63.
Е-mail: info@konkor.com.ua www.konkor.com.ua
Логос Україна         Будівельна компанія ''Комфортбуд''         Зміст         ТОВ ''Лідер Латікріт''