ВАТ ''Трест ''Південзахідтрансбуд''  

 
 
Гусаков
Володимир Миколайович
Голова наглядової ради
 
     
     
 
ВАТ ''Трест ''Південзахідтрансбуд''

 
В. М. Гусаков народився 10 жовтня 1949 р. у с. Вейделевка Бєлгородської області (Росія).
Вищу освіту за спеціальністю ''архітектор'' здобув у Харківському сільськогосподарському інституті. Трудову діяльність розпочав в Українському державному проектному інституті ''Укрміськбудпроект'' (м. Харків) архітектором, продовжив керівником групи, згодом – архітектурно-планувальної майстерні.
З листопада 1986 по серпень 1990 р. – директор названого інституту. На цій відповідальній посаді забезпечував проектною документацією будівництво селища Ургал Байкало-Амурської магістралі, міста Ноябрьська Тюменської області, постраждалого від землетрусу Кіровокана (Республіка Вірменія), міст і селищ Курської магнітної аномалії (Російська Федерація) та ін. Під його керівництвом колектив цього закладу одним із перших в Україні перейшов на госпрозрахунок.
В. М. Гусаков – автор багатьох містобудівних проектів, у тому числі генеральних і детальних планів забудови Харкова, Кіровограда, Курська, Долинської та ін. Брав активну участь у розробленні конкурсних проектів реконструкції центрів міст Суми, Полтава, Кривий Ріг, Біла Церква, Кременчук, Лисичанськ.
З серпня 1990 по травень 1992 р. – голова Держбуду України. Як керівник цієї авторитетної установи зробив вагомий внесок у формування національної нормативної бази незалежної України у сфері містобудування, архітектури та будівництва; очолював авторські колективи з підготовки найважливіших законопроектів у сфері містобудування, зокрема Законів України ''Про архітектурну діяльність'', ''Про основи містобудування'', ''Про планування та забудову територій'', ''Про охорону культурної спадщини'', ''Про генеральну схему планування території України'' та ін.
З травня 1992 по липень 1994 р. – заступник міністра інвестицій і будівництва України, перший заступник міністра Мінбудархітектури України.
У липні 1994 р. В. М. Гусакова знову призначають головою Держбуду України.
Цю відповідальну посаду обіймав протягом семи років.
З серпня 2001 по квітень 2003 р. – віце-президент корпорації ''Познякижитлобуд'' (м. Київ).
З квітня 2003 р. дотепер – голова наглядової ради ВАТ ''Трест ''Півден-західтрансбуд''.
В. М. Гусаков – заслужений архітектор України, дійсний член Української академії архітектури, лауреат Державної премії України з архітектури. Нагороджений орденами ''Знак пошани'' та ''За заслуги'', медаллю ''Широкаци'' (Республіка Вірменія).
Він – член комітету з присудження Державних премій у галузі архітектури при Президентові України, кандидат технічних наук. Підготував близько 50 публікацій з проблем архітектури, містобудування в професійних та масових виданнях. Постійно бере участь у роботі державних екзаменаційних комісій Київського національного університету будівництва та архітектури, викладач архітектурного факультету цього закладу.
Бере активну участь у громадській та професійній діяльності. З 1983 по1986 р. – депутат Дзержинської у м. Харкові районної ради. З 1990 р. – член президентської ради Національної спілки архітекторів України; з 2001 р. – віце-президент Національної спілки архітекторів.
За активного сприяння Володимира Миколайовича як голови наглядової ради Тресту ''Південзахідтрансбуд'' відбулося становлення однієї з провідних проектних структур м. Києва – Інституту сучасного проектування.
Історія тресту ''Південзахідтрансбуд'' – це 80 років успішних проектів у будівництві. Компанія реалізує проекти у всіх сегментах ринку нерухомості України: зводить житло, офісні та торгові центри, складські комплекси. Тільки за останні роки стали до ладу такі важливі для столиці об'єкти: житловий комплекс ''Софійська брама'' на вул. Володимирській, 20-22, житлово-офісний комплекс ''Панорама'' на вул. Великій Житомирській, 20, бізнес-центри на вулицях Тургенєвській, 26, Ярославів Вал, 38, Гончара, 41 та багато інших.
ВАТ ''Трест ''Південзахідтрансбуд'' – це група підрозділів з централізованим, ефективно структурованим та професійним менеджментом, де працюють 2,5 тис. висококваліфікованих фахівців. Нині за проектами компанії, яка є одним із лідерів девелоперів елітного житла, у столиці зводяться офісний комплекс на вул. Іллінській, 8 (Подільський район), група житлових будинків на вул. Щорса, 44 і житлово-офісний комплекс на бульварі Дружби Народів, 14-16 (Печерський район), житлово-офісний комплекс на вул. Солом'янській, 15-а (Солом'янський район) та ін.

ВАТ ''Трест ''Південзахідтрансбуд'',
вул. В. Житомирська, 20,
01025, м. Київ.
Тел./факс: (044) 537-52-76
Е-mail: imd@isv.com.ua
Логос Україна         ТОВ ''Орга-Атлас''         Зміст         ТОВ ''ПМК-2000''