ТОВ ''ПМК-2000''  

 
 
Ірклієнко
Олег Іванович
Генеральний директор
 
     
     
 
ТОВ ''ПМК-2000''

 
Олег Іванович Ірклієнко народився 30 вересня 1957 р. в селищі Оротукан Ягодинського району Магаданської області. Українець. У 1981 р. закінчив Полтавський інженерно-будівельний інститут, де здобув кваліфікацію інженера-будівельника. З 1997 р. – генеральний директор ТОВ ''ПМК - 2000''.

Товариство ''ПМК-2000'' на будівельному ринку столиці України працює більше восьми років. Колектив починав діяльність як субпідрядник; з 2003 р. є генпідрядником. Виробнича база знаходиться в Лубнах Полтавської області.
Підприємство володіє потужним кадровим потенціалом – налічується близько 250 кваліфікованих працівників різних спеціальностей та інженерно-технічних працівників. У його розпорядженні сучасний транспортний парк: автокрани, баштові крани, екскаватори, інші технологічні машини та механізми. Власна виробнича база дає змогу виготовляти металеві конструкції та вироби – стійки, опалубки для монолітних конструкцій, вхідні металеві двері для квартир. Усі вироби сертифіковані.
ТОВ ''ПМК-2000'' тісно співпрацює з багатьма відомими організаціями столиці: ЗАТ ''Трест Київміськбуд-1'', ВАТ ''Трест Київміськбуд-1'' ім. Загороднього, БМУ-4 ''Київелектромонтаж'', БМУ-5, ВАТ ''Трест Київспецбуд'', ЗАТ ''Київспецмонтаж'', ЗАТ ''БІМ-5'', ТОВ ''Київпроменергобуд''.
Будівельно-монтажні роботи й проектування проводяться поетапно та паралельно. Як приклад, будівництво житлових будинків і напівпідземного паркінгу на 357 місць у мікрорайоні 3-А житлового масиву ''Оболонь''. Підприємство володіє багаторічним досвідом зі встановлення монолітних горизонтальних і вертикальних конструкцій на багатьох об'єктах ''Київміськбуду''. Серед них – комплекс будинків на вулицях Саперно-Слобідській, Кудряшова, каркас заводу з виготовлення електрообладнання для автомобілів у м. Стрий, Бессарабська площа та ''Метроград''. Генпідрядниками були ''Основа-Солстрой'', ''Основа-Солсиф'', КГС-1.
На підприємстві ТОВ ''ПМК-2000'' високоефективні технології, новітні оздоблювальні матеріали, мобільність та гнучкість щодо фінансування.
Колектив неодноразово нагороджувався дипломами та відзнаками Державного Комітету будівництва, архітектури та житлової політики України, як переможець конкурсу на кращі будинки та комплекси житлово-цивільного і промислового призначення.
За 10 років на теренах України збудовано десятки об'єктів: ресторани, центри зайнятості, банки, автозаправні комплекси, паркінги, житлові будинки тощо.
Запрошуємо до взаємовигідної співпраці замовників, інвесторів. Підтримку та взаєморозуміння гарантуємо!

ТОВ ''ПМК-2000'', вул. І. Франка, 1, м. Лубни, Полтавська область, 37500.
Тел.: (053) 615-27-10, тел./факс: (053) 615-55-17.
Тел. у Києві: (044) 537-68-43. E-mail: irkandrey@luport.comЖитлові будинки по Оболонській набережній


Поверхня напівпідземного паркінгу на 357 місць


Логос Україна         ВАТ ''Трест ''Південзахідтрансбуд''         Зміст         Будівельна фірма ''Простір''