Будівельні підприємства ''Спецвисотмонтаж''  

 
 
Аврамков
Леонід Леонідович
Генеральний директор
 
     
     
 
Будівельні підприємства ''Спецвисотмонтаж''

 

Димова труба Н=120 м (Північна-1, м. Одеса)


СТ-1, м. Київ
Будівельні підприємства ''Спецвисотмонтаж'' – група компаній, об'єднаних виробничими відносинами, які створені для надання послуг у сфері будівництва, проектування, ремонту та реконструкції об'єктів промислового призначення й житлових, адміністративних будинків, підземних гаражів і паркінгів.
Підприємства ''Спецвисотмонтаж'' динамічно розвиваються. Про це, зокрема, свідчить постійний процес створення нових робочих місць. Сьгодні підприємства ''Спецвисотмонтаж'' налічують понад 800 кваліфікованих робітників, завдяки яким найсміливіші плани та проекти стають реальністю.
''Спецвисотмонтаж'' має власну промислово-технічну базу в Києві, цех з виготовлення арматурних каркасів і металоконструкцій, спеціальні підвісні оснащення, універсальну опалубку, електроінструмент, парк машин і механізмів, які забезпечують виконання технологічних процесів під час ремонту промислових димових труб, градирень та проведення будівельно-монтажних робіт.
Першим із групи компаній у 1996 р. було створено ТОВ ''Спецвисотмонтаж''.
Основні напрями діяльності:
- будівництво та ремонт висотних споруджень у промисловій енергетиці;
- комплексна реконструкція промислових димових труб і баштових градирень;
- захист залізобетонних і металевих конструкцій сучасними кислотостійкими, антикорозійними і гідроізоляційними покриттями;
- комплексне обстеження технічного стану димарів і градирень, зокрема тепловізійне обстеження без зупинки енергоблоків;
- експертне оцінювання технічного стану теплотехнічних споруджень за температурними, вологостійкими, аеродинамічними, газовими і корозійними характеристиками;
- видача висновків за результатами обстеження і паспортизація об'єктів.
На всі види робіт ТОВ ''Спецвисотмонтаж'' розробляє повний комплекс проектно-кошторисної документації, проектує та виготовляє спеціальне оснащення, виконує роботи ''під ключ''. Застосовуються новітні технології та сучасні полімерні матеріали провідних фірм: концерну ''Sika''(Швейцарія), ''Mapei'' (Італія), ''Isomat'' (Греція).
ТОВ ''Спецвисотмонтаж'' співпрацює з провідними науковими та промисловими організаціями: АТ ''Фірма ОРГРЭС'' (Москва), ТОВ ''Львів ОРГРЭС'', ЗАТ ''Техенерго'' (Львів), ТОВ ''Енергопроект'', НДІСК, НДІСП, ТОВ ''УкрНДІпроектстальконструкція'', ''GEA'' (Німеччина), ''SAVEX'', ''2H Plast Polska'' (Польща) та ін.

Заміна дефектної цегляної футеровки на теплоізоляційні плити ''КОМПАУНД'', димова труба СТ-2, Н=120 м, м. Київ


Зовнішній вигляд градирні №1 Н=80 м ТЕЦ-6 у м.Києві після проведення реконструкції

ТОВ ''Спецвисотмонтаж'' – єдиний представник від України, що подав заяву про входження до складу Міжнародної організації з промислових труб (CICIND), до якої належать понад 100 організацій із 35 країн світу (з Росії - 6 організацій).
ТОВ ''Спецвисотмонтаж'' впровадило сучасні методи ремонту споруд промислової енергетики, зокрема заміною стару зруйновану цегляну футерівку на склопластиковий газовідвідний стовбур. Нову технологію вперше застосували під час реконструкції сильно похиленої у бік димової труби Н=120 м житлового масиву котельні ''Північна-1'' в м. Одесі.
Спеціалісти підприємства відродили до життя чимало об'єктів промислової енергетики по всій Україні. З 1996 р. почали успішно працювати на столичному будівельному ринку, де основним замовником є компанія ''Київенерго''.
Першим об'єктом в Україні, на якому проведено комплексну реконструкцію з повним оновленням обладнання, стала 82-метрова залізобетонна градирня № 1 Київської ТЕЦ-6. Особливість реконструкції полягала в ''лікуванні'' і захисті залізобетону від будь-яких видів агресивного середовища сучасними полімерними матеріалами вітчизняного і закордонного виробництва – київської фірми ''Адгезив'' і швейцарської компанії ''Sika''.
На СТ-1, яка є пам'яткою архітектури м. Києва, ТОВ ''Спецвисотмонтаж'' провело ремонтно-аварійні роботи димових труб котла ПТВ-2 і котла ВК-7; після цього було змонтовано унікальну триствольну димову трубу Н=90 м. виробництва фірми VL Staal a/s (Данія).
Фахівці підприємства ''Спецвисотмонтаж'' у співробітництві зі спеціалістами провідних інститутів Держбуду України – НДІБК, НДІБВ – та Інституту високомолекулярної хімії розробили також нову технологію теплоізоляції димових труб плитами типу ''Компаунд'', яка запатентована та успішно пройшла випробування.
Заміна зношеної цегляної футерівки легкими теплоізоляційними плитами типу ''Компаунд'' власного виробництва коштує втричі дешевше, ніж установка склопластикових стовбурів. Ця технологія дешевша за традиційну схему – заміну старої цегляної футерівки на нову цегляну. Дуже важливо, що вона скорочує строк ремонту. За старим методом ремонт тривав більше року, за новою технологією – протягом двох місяців! Вище зазначену технологію було застосовано на реконструкції димових труб Н=120 м на Херсонській ТЕЦ та Київській СТ-2 ''Київенерго''.
За одинадцять років існування підприємства ТОВ ''Спецвисотмонтаж'' виконало роботи на понад 42 об'єктах промислової енергетики в багатьох регіонах України, найбільші з них: промислові димові труби Київенерго, Одесаенерго, Херсонської ТЕЦ, порт ''Південний'', градирні ТЕЦ-6, ЕК ''Укр-Канпауер'', Кримського содового заводу.
У 2000 р. на базі ТОВ ''Спецвисотмонтаж'' створено закрите акціонерне товариство ''Фірма ''Спецвисотмонтаж'' – одне із перших в Україні підприємств, яке спеціалізується на будівництві житлових і адміністративних будинків за технологією монолітного каркасу в універсальній крупнощитовій опалубці. За короткий час товариство впевнено зайняло свою технологічну нішу на будівельному ринку України.

Житловий будинок по вул. Предславинській, 39/1
Вперше за цим методом було зведено адміністративний будинок парламенту України по вул. Садовій, 3-а. Замовник цього об'єкта Державний будівельний комбінат Управління справами Верховної Ради України.
Сьгодні технічні можливості фірми дають змогу успішно виконувати роботи зі спорудження монолітного каркасу одночасно на 8–10 будівельних майданчиках м. Києва та укладати більше ніж 5000 м3 бетону в місяць.
Загальний об'єм укладеного бетону за період з 1999 по 2007 р. становить понад 300,00 тис. м3!
Швидко і якісно виконувати роботи з укладання залізобетонного моноліту дозволяє висока оснащеність фірми сучасним обладнанням та успішне освоєння передових технологій будівництва монолітних каркасів. Досвід і вміння висококваліфікованих спеціалістів фірми з високим рівнем підготовки дозволяє виконувати роботи будь-якої складності. Власний семирічний досвід роботи в будівництві та аналіз укладеного залізобетонного моноліту дають змогу виробити оптимальні технічні та технологічні рішення. Нині вже побудовано більш як 50 будинків житлового та адміністративного призначення в м. Києві для таких забудовників, як: ДБК УС ВР України (5 будинків), завод ''ЗБК-1'' (6 будинків), ТОВ НТП ''Тор'' (ж/б №31/9 по вул. Предславинській, ж/б № 5-в по вул. Анрі Барбюса), ЗАТ ''Нова ініціатива'', ТОВ ''Либідь'', ''Демос-90'', ТОВ ''Альянс-Центр'', ТОВ ''Аквапарк'' ТОВ ''СФ ''Новотехбуд'', ТОВ ''Аполло'', ТОВ ''Інтербудінвест'', ТОВ СП ''Основа-Солсиф'', ВАТ ''Укртранс'', ТОВ ''Наса'', ТОВ ''Екологічні системи'' та ін.
Фірма постійно сприяє підвищенню кваліфікації персоналу.
Підприємство взяло шефство над вищим професійно-технічним училищем № 8 м. Києва. Цей заклад, окрім робочих будівельних спеціальностей, з 2007 р. готуватиме спеціалістів з облаштування залізобетонного моноліту.
Велика увага приділяється соціальній сфері: надаються позики для навчання дітей співробітників, путівки (санаторно-курортні і для оздоровлення дітей) зі значними знижками за рахунок підприємства.
Фінансова надійність фірми підтверджується успішним співробітництвом з чотирма банками м. Києва – АКБ '' Київ'', АБ ''Енергобанк'', АБ ''Старокиевский Банк'', ХАК ''Зембанк''; у двох із них кредитні лінії відкриті і тепер.
У 2004 р. було створено генпідрядну фірму ТОВ ''СВМ-БУД''. За генпідрядом збудовано та здано в експлуатацію житловий комплекс по вул. Постишева, 1-в у Броварах Київської області. Нині фірма будує житлово-адміністративний комплекс на бульварі Тараса Шевченка, 25 у Києві з вбудовано-прибудованими приміщеннями офісного призначення та підземним автопаркінгом.

ТОВ ''Спецвисотмонтаж'', вул. Будіндустрії, 5, м. Київ, 01013
Тел.: 461-97-68
ЗАТ ''Фірма ''Спецвисотмонтаж'', вул. Героїв Сталінграда, 18-А, м. Київ, 04205
Тел.: 230-69-13, 230-69-14
E-mail: office@svm.kiev.ua ww.svm.kiev.ua
Житловий комплекс по вул. Постишева, 1-в, м. Бровари


Торговельно-готельний комплекс, м. .Хмельницький


Житловий будинок по вул. А. Барбюса, 5-в


Адміністративна будівля Парламенту Верховної Ради по вул. Садовій, 3-аЛогос Україна         ТОВ ''Рутенія Плюс''         Зміст         ТОВ ''Союзтранспроект''