ТОВ ''Рутенія Плюс''  

 
 
Якимчук
Володимир Леонідович
Директор
 
     
     
 
ТОВ ''Рутенія Плюс''

 

Ремонтні роботи (наливні підлоги за технологією ''Raroc'')


Сертифікат фірми ''Radix'', який отримують працівники ''Рутенія Плюс''

Володимир Леонідович Якимчук народився 16 серпня 1954 р. на Житомирщині в родині вчителів.
Після закінчення школи (1971 р.) вступив до Київського політехнічного інституту. Після його закінчення отримав кваліфікацію інженера електронної техніки.
Трудову кар'єру розпочав інженером-конструктором у спеціалізованому конструкторському бюро на Житомирському заводі ''Електровимірювач''. Потім обіймав різні інженерні посади Боярського машинобудівного заводу ''Іскра'' та Київського підприємства ''Інтеральп''.
У 1991 р. очолив мале підприємство ''Взірець'' у м. Борисполі Київської області.
З 1992 р. Володимир Леонідович зайнявся підприємницькою діяльністю, і сьогодні є незмінним директором ТОВ ''Рутенія Плюс''.
Дружина – Галина Олексіївна, за освітою вчитель, а за покликанням – надійний тил і помічник чоловіка.
Подружжя має трьох синів. Старший Юрій – інженер, середній Ярослав - інженер-програміст. Молодший Тарас навчається в Київському національному університеті будівництва та архітектури. Сини є гідними продовжувачами родинної справи.
ТОВ ''Рутенія Плюс'' виконує антикорозійні, верхолазні, монтажні, загальнобудівельні та опоряджувальні роботи.
''Рутенія Плюс'' є ексклюзивним представником швейцарської фірми ''Radix'' в Україні. ''Radix'' – провідне хіміко-технологічне підприємство з 75-річним досвідом виконання антикорозійних покриттів у харчовій та фармацевтичній промисловостях Швейцарії, Німеччини, Франції, Італії та інших країн.
Спільно з ''Radix'' ''Рутенія Плюс'' освоїла технологію нанесення покриття Obrit, що використовується для захисту внутрішніх поверхонь баків (під вино, пиво, питну воду, олію), реакторів, трубопроводів тощо. Obrit – це корозійностійке покриття з епоксидної смоли, яке відмінно підходить для нанесення його на резервуари із заліза, алюмінію та бетону в харчовій промисловості. Цей матеріал стійкий до всіх концентратів лугів і багатьох інших хімічних речовин. Крім того, він стійкий до усіх концентрацій спирту. При контакті з алкогольними напоями високої концентрації навіть через 15 років не було виявлено жодних змін в покритті.
Працівники ''Рутенія Плюс'' оволоділи досвідом виготовлення наливних підлог за технологією ''Raroc''. Такі підлоги стійкі до дії багатьох неорганічних та органічних сполук. Підлоги мають заздалегідь задані (виходячи з вимог замовника) фізичні та технічні параметри. Їх спектр застосування охоплює лабораторії, шпиталі (анестезійні та операційні приміщення), хімічні заводи, фабрики з виробництва вибухових речовин, заводи, фармацевтичні, лакофарбні та поліграфічні підприємства.
''Рутенія Плюс'' постійно дбає про високу якість виконуваних робіт. Усі працівники фірми, які працюють з матеріалами фірми ''Radix'', пройшли навчання та стажування в Швейцарії і отримали відповідні посвідчення, які підтверджують їхню кваліфікацію.
Замовниками ''Рутенія Плюс'' є ЗАТ ''Оболонь'', управління магістральних газопроводів ''Черкаситрансгаз'', ''Київтрансгаз'', БХФЗ, ВАТ ''Вітаміни'' (м. Умань), ВАТ ''Гостомельський склозавод'', ЗАТ ''Білоцерківська ТЕЦ'', відкрите акціонерне товариство ''Київмедпрепарат''.

ТОВ ''Рутенія Плюс'',
вул. Балукова, 23, м. Вишневе Київської області, 08133,
тел.: (044) 502-94-20, 465-57-25, факс: (04498) 527-65.
E-mail: rutenia-plus@ukr.net

Логос Україна         ПП ''Роланд''         Зміст         Будівельні підприємства ''Спецвисотмонтаж''