Архітектурно-будівельна компанія ''Славнострой''  

 
 
Качаловський
Руслан Володимирович
Директор
 
     
     
 
Архітектурно-будівельна компанія ''Славнострой''

 
Руслан Володимирович Качаловський народився 25 серпня 1971 р. в Києві. У 1993 р. закінчив Київський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю ''Промислове та цивільне будівництво'', здобув кваліфікацію ''інженер-будівельник''.
Працював майстром на малому підприємстві ''Дахифас'', у фармацевтичній фірмі ''Дарниця''. З 1995 по 1997 р. – виконроб будівельного управління названої вище фірми, де показав себе вмілим спеціалістом, лідером колективу, вимогливим до себе й до інших.
З 1997 р. обіймав посаду заступника директора з виробництва, заступника директора з питань будівництва ТОВ ''ДК Білд''. З 2001 по 2002 р. – виконавчий директор будівельної фірми ПП ''Інап''. У 2002 р. Р. В. Качаловський заснував приватне підприємство ''Архітектурно-будівельна компанія ''Славнострой''.
Руслан Володимирович Качаловський мислить по-сучасному, виходячи з реалій сьогодення, вміло використовує інноваційні ідеї. Разом з дружиною Наталією виховують двох дочок.

На рахунку приватного підприємства ''Архітектурно-будівельна компанія ''Славнострой'' багато збудованих і реконструйованих житлових і виробничих споруд у столиці й у багатьох містах України. Серед найголовніших об'єктів – хімічна лабораторія, оздоровчий центр, парогенераторна станція ЗАТ ''Фармацевтична фірма ''Дарниця''; завод ''Субос-Україна'' з випуску високоякісної води ''Еталон''; складські, торгові та офісні приміщення ЗАТ ''Нова лінія''; комп'ютерно-сервісний центру в селищі Гостомель тощо.
Архітектурно-будівельна компанія ''Славнострой'' – мобільне підприємство, яке має великий потенціал інженерних кадрів, кваліфікованих робітників. Стиль роботи компанії – комплексний підхід на всіх етапах архітектурно-будівельного процесу, цілеспрямованість, творчість у виконанні якісних проектних і будівельних рішень із застосуванням прогресивних технологій та конструкцій. Їм до снаги виконання найскладніших завдань замовників у сфері будівництва, реконструкціі та проектування.

Архітектурно-будівельна компанія ''Славнострой'',
просп. Возз'єднання, 19, офіс 403, 404, м. Київ, 02160.
Тел./факс: (044) 553-29-05
E-mail: slavnostroy@i.ua
Завод з випуску високоякісної води ''Еталон'' – ''Субос-Україна'',
м. Київ


Хімічна лабораторія фармацевтичної фірми ''Дарниця'',
м. КиївЛогос Україна         ТОВ ''Союзтранспроект''         Зміст         ВАТ ''Тайга''