ВАТ ''Тайга''  

 
 
Собченко
Василь Максимович
Генеральний директор
 
     
     
 
ВАТ ''Тайга''

 
Василь Максимович Собченко народився 29 червня 1952 р. в с. Обіходи Коро-стенського району Житомирської області. Закінчив Київський індустріально-педагогічний технікум (1976) та Всесоюзний фінансово-економічний інститут у Москві, за фахом економіст (1985).
Працював у природоохоронних органах, силових структурах. У 1991 р. обійняв посаду генерального директора ДКВФ ''Тайга''.
В. М. Собченко удостоєний ордена Бойового Червоного прапора (1986), високої церковної нагороди – ордена ''Почесний Хрест'', ордена Спілки інвалідів Чорнобиля ''Хрест за мужність'', нагороджений медалями: Жукова (1998 р.), ''60 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні'' (2005), ''60 років визволення України від фашистських загарбників'' (2004). Заслужений будівельник України.


В. М. Собченко на будівництві Великої кільцевої дороги від площі Шевченка до Гостомельського шосе, м. Київ
ВАТ ''Тайга'' – структурне підприємство акціонерного товариства Холдингова компанія ''Київміськбуд''. Воно створено на базі відділу з лісопостачання асоціації ''Київдеревореконструкція'' Головкиївміськбуду (реорганізоване в державне підприємство із заготівлі та доставки лісоматеріалів, згодом, у травні 1995 р. – у відкрите акціонерне товариство).
Колектив підприємства – активний учасник виконання міжурядового договору між Росією та Україною. Важливий документ передбачав зведення фахівцями ''Тайги'' на півночі Росії житлових будинків та об'єктів промисловості, як бартер Україна отримувала лісоматеріали для новобудов столиці (Оболонського, Троєщинського масивів, Харківського та Мінського районів), а також для підприємств вугільної промисловості (рудстойки) тощо. При цьому ціни на деревину, яку постачало ВАТ ''Тайга'', на 20 % були нижчими за внутрішні.
ВАТ ''Тайга'' у складі Холдингової компанії ''Київміськбуд'' нині активно займається розбудовою Києва. Капітально реконструйовані житловий будинок по вул. Інститутській, 13/4, поліклініка по вул. Пушкінській, 40, студія телебачення по вул. Ярославській.
Підприємство будує ділянку Великої кільцевої дороги від площі Шевченка до Гостомельського шосе.
Акціонерне товариство має завод, де виготовляють цеглу, здійснюють переробку лісоматеріалів.
За сумлінну працю десятки працівників підприємства відзначені високими урядовими нагородами та подяками Київського міського голови та президента Холдингової компанії ''Київміськбуд''. Серед них – заслужений будівельник України Андрій Володимирович Волик, Оксана Анатоліївна Бондаренко, Світлана Миколаївна Столяренко.

Відкрите акціонерне товариство ''Тайга'',
вул. Червоноармійська, 65, офіс 350, м. Київ, 03150.
Тел.: (044) 287-37-85, тел./факс: (044) 287-41-16, моб.: 8-050-4628954.
E-mail: tajga@svitonline.com

Логос Україна         Архітектурно-будівельна компанія ''Славнострой''         Зміст         ПП ''Тесса''