ЗАТ ''Фундамент''  

 
 
Шпігель
Генріх Давидович
Генеральний директор
 
     
     
 
ЗАТ фірма ''Фундамент''

 
Генріх Давидович Шпігель – генеральний директор, заслужений будівельник України, дійсний член Академії будівництва України.
Після закінчення у 1960 р. Київського автомобільно-дорожнього інституту влаштувався в будівельне управління № 6 тресту ''Дніпроспецбуд'': працював майстром, виконробом; з 1966 р. – головним інженером Київського спеціалізованого управління № 680 тресту ''Укргідроспецбуд''. У 1972 р. очолив Київське спеціалізоване управління № 580 тресту ''Укрбурвод'', згодом реорганізоване в орендне підприємство, пізніше - в закрите акціонерне товариство фірму ''Фундамент''.
Товариство спеціалізується на улаштуванні фундаментів з усіх видів паль, їх підсиленні, спорудженні підпірних стін, протифільтраційних завіс, а також на проведенні інжинірингових робіт. Фірма є провідною організацією в Україні з впровадження нових технологій у фундаментобудуванні: у 70–80-х роках минулого століття це були буронабивні палі, в 90-х роках – спорудження паль з напірним бетонуванням через пустотілий шнек (буроін'єкційні палі). Підприємство плідно працює з київськими будівельними та науково-дослідними установами, а також з відомими зарубіжними фірмами-виробниками будівельної техніки – ''Bauer'', ''Putzmeister'' ''Liebherr'', ''Cassagrande'', ''Puntel''. У роботі використовуються вітчизняні обладнання та механізми, а технологію розроблено в співдружності з київськими науковими закладами та промисловими підприємствами. Ця технологія не поступається закордонним аналогам, а за окремими параметрами перевищує їх, наприклад, у застосуванні постійного комп'ютерного контролю при улаштуванні палі або технології посадки армокаркасів у тіло палі.
Колектив пишається виробничими здобутками – поставлено якісні ''автографи'' на багатьох об'єктах житлового, промислового, соціально-культурного та побутового призначення. Серед них такі, як: ІВЦ Українського управління цивільної авіації, Будинок торгівлі, Український дім, Національний банк України, Промінвестбанк, Палац ''Україна'', споруди музейного комплексу Великої Вітчизняної війни і Національного спорткомплексу ''Олімпійський'', Національного оперного театру, театру ім. Франка, готелі ''Салют'', ''Київ'', ''Спорт'', ''Русь'', ''Інтерконтиненталь'' та ін.
Нині роботи з улаштування паль ведуться як на житлових масивах Осокорки, Позняки, Харківський, Троєщина, Новобіличі, Оболонь, Кадетський Гай, так і в центрі міста (вул. Володимирська, Б. Хмельницького, Тургенєвська, Герцена, Білоруська, Межигірська, бульв. Шевченка тощо.)
Останнє досягнення фірми – вперше у світовому фундаментобудуванні у виробничих умовах під час реконструкції Бессарабського кварталу та будівництва інших об'єктів запроваджено унікальну технологію спорудження паль установкою ВG-25 методом ''розкатування'' без винесення ґрунту на поверхню. Її переваги: збільшення несівної здатності палі в 1,5–2 рази при зменшенні діаметра палі, підвищення продуктивності праці проти буронабивних паль у 4–5 разів, економія бетону.
При цьому відпадає необхідність вивозити ґрунт, застосовувати обсадні труби та глинистий розчин, що важливо в умовах щільної забудови міста, особливо його історичної частини.
До підприємства належить дуже важливий структурний підрозділ – управління механізації і транспорту з потужною виробничою базою. Власними силами здійснюється ремонт будівельної техніки, виготовлення та ремонт бурового обладнання, що економічно вигідно. Фірма ''Фундамент'' займається також переробкою арматури в каркаси.
У 2006 р. на ''Фундаменті'' сталися дві важливі події: фірма отримала міжнародний сертифікат системи менеджменту якості, згідно з ISO 9001:2000, і в жовтні того самого року Європейська бізнес-асамблея і Оксфордський міжнародний центр рейтингових досліджень присвоїли звання ''Краще підприємство Європи'' у номінації ''Будівництво''.
У 2007 р. грошовий еквівалент виконаних робіт планується збільшити до 100 млн. грн.
У перспективних планах – розроблення спільно з італійською фірмою бурової машини нового покоління, яка за своїми тактико-технічними характеристиками в 1,5–2 рази переважатиме нині діючі на ринку аналоги.
Закрите акціонерне товариство – переможець багатьох республіканських конкурсів. Колективний член Академії будівництва України, колективний член Спілки будівельників України. Нагороджене Почесною грамотою Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, Почесним дипломом лауреата міжнародного конкурсу ''Бізнес-Олімп'' з отриманням звання ''Золота торгова марка''.
Фірма активно займається благодійницькою діяльністю: надає допомогу фонду ''Діти Чорнобиля'', фонду ''Соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни'', Печерському фонду ''Милосердя'', Печерській районній організації товариства Червоного Хреста, благодійному фонду ''Діти Чорнобиля за виживання'', благодійному фонду ''За безпеку дорожнього руху'', Українській православній церкві Святого Сергія Радонежського, Краснопільській школі-інтернату, ''Школі-життя'' для дітей, хворим на аутизм та ін.

ЗАТ ''Фундамент'',
вул. Кіквідзе, 25-а, м. Київ, 01103.
Тел.: (044) 285-33-55, факс: (044) 284-97-14.
Е-mаil: foundament@ua.fm
http://foundament.kiev.uaГотель


Ляльковий театр у м. Києві


Будинок на Оболоні по вул. Героїв Сталінграда


Будівництво житлового будинку по вул. Дегтярівській, 25-а
Логос Україна         ТОВ ''Фасад''         Зміст         ТОВ ''Інвестиційно-будівельна компанія ''Центробуд''