ТОВ ''Фасад''  

 
     
     
     
 
ТОВ ''Фасад''

 
Петро Григорович Варшавець народився 15 вересня 1954 р. у с. Розкопане Погребищенського району Вінницької області. Вищу освіту здобув у Київському університеті народного господарства. Трудову діяльність розпочав у 1975 р. У 1985 р. обіймав посаду головного інженера Голосіївського заводу стінових матеріалів та конструкцій, а з 1987 р. – директор цього підприємства. З 1989 р. – начальник відділу Головного технологічного управління Міністерства промисловості будівельних матеріалів УРСР. Пізніше обіймав посаду головного інженера корпорації ''Укрбудматеріали''. З 1995 по 2001 рр. – технічний директор австрійсько-українського ТОВ ''Бунес ГмбХ'' та ТОВ ''БНС Фарба''.
З 2001 р. і дотепер час працює генеральним директором ТОВ ''Фасад''. Нагороджений медаллю ''1500-річчя Києва '' (1982), Почесною грамотою (2003) та ''Знаком пошани'' (2004) Київського міського голови.
ТОВ ''Фасад'' створено в січні 2001 р. На сьогодні побудована власна промислова база, яка охоплює офісні приміщення площею 1000 кв. м з торгово-виставковими залами загальною площею 200 кв. м, виробничими (1000 кв. м) та складськими приміщеннями (5000 кв. м), оснащеними вантажно-розвантажувальними механізмами.


Компанія є лідером з виробництва препаратів для очищення та захисту поверхонь з керамічних, бетонних, гранітних та інших будівельних матеріалів від вапняно-соляних, цементних, біологічних (гриби, плісень) і техногенних забруднень. Сучасна технологія дає змогу захистити будівлі від згубних впливів навколишнього середовища і продовжує їхню довговічність. Фахівці компанії створили надійний захист стін від появи висолів. Це – гідрофобізувальні просочувальні розчини: гідрофобізатор фасадний – просочування ''Фасад-1'', ''Фасад-4'', ґрунтовка ''Фасад-3'' та високоефективний очисник ''Фасад-2''.
Гідрофобізація – це не тільки естетика фасаду, а й ефективний його захист від вологи. Це особливо актуально сьогодні, адже вологі фасади погано зберігають тепло в приміщенні. Гідрофобізовані фасади допомагають істотно зменшити втрати тепла будівель крізь стіни та заощаджувати близько 20 % газу.
Ефект гідрофобізації:
- знижує втрати тепла будівлями в осінньо-зимовий період до 30 %;
- забезпечує нульове водопоглинання з поверхні;
- істотно підвищує морозостійкість цегляної кладки;
- не змінює колір цегли;
- покращує естетичний вигляд;
- практично не впливає на паропроникнення;
- перешкоджає виходу солей на поверхню;
- забезпечує високу стійкість до ультрафіолетового випромінювання;
- істотно знижує можливість попадання в будівельний матеріал шкідливих атмосферних речовин;
- знижує утворення тріщин і відколів на поверхні фасаду (перекриває тріщини до 2 мм).
ТОВ ''Фасад'' виготовляє також спеціальні кольорові суміші – білі, чорні, сірі та коричневі, та гофрокартон для перекладання лицьової та клінкерної цегли. Кладочні суміші, виготовлені на основі високоякісного портландцементу, мінеральних заповнювачів і функціональних добавок, застосовуються для будівництва фасадів з клінкерної, лицьової кераміки, силікатної цегли, керамічного блоку і каменю, бутового каменю та бетонних блоків, а також для кладки стін підвалів і фундаментів. Cуміші витривалі до погодних умов, не містять водорозчинних солей.
''Фасад'' – дилер відомих вітчизняних і європейських виробників стінових будівельних матеріалів: ЗАТ ''СБК'', Білоцерківського, Роздольського, Івано-Франківського, Новоолександрівського цегельних заводів, цегельних заводів ''Альтком'', ''Фагот'', ''Літос'' (Україна), концерну CRH (Ірландія), Wienerberger (Австрія); АТ ''Богданка'' EkoKLINKIER (Польща); компанії Vande Moortel (Бельгія), Zorka Opeka (Сербія), Кlinker Sire (Італія), ABC-KERAMIK (Німеччина).
Великим попитом користуються клінкерні, лицьові, керамічні вироби названих фірм. Ми реалізуємо новий для України будівельний матеріал австрійського концерну Wienerberger – ''Поротерм''. Стіни з блоків ''Поротерм'' не потребують додаткового утеплення, характеризуються високою теплоізоляцією. Коефіцієнт теплопровідності блоків становить 0,12–0,18 Вт/м·°С
Пропонуємо широкий асортимент продукції:
- цегла клінкерна;
- цегла лицьова;
- бруківка;
- керамічні блоки Поротерм;
- декоративна плитка під цеглу;
- плитка керамічна клінкерна,
- сходинки клінкерні;
- черепиця;
- просочування ''Фасад-1'';
- просочування ''Фасад-4'';
- очисник ''Фасад-2'';
- ґрунтовка ''Фасад-3'';
- кладочні суміші.
Сертифікована якісна продукція дає змогу задовольнити найвибагливішого покупця на всіх етапах будівництва. Політика компанії спрямована на постійне поліпшення якості обслуговування клієнтів, розширення асортименту продукції, впровадження новітніх технологій.
Девіз компанії: ''Ваш комфорт – наше завдання''.

ТОВ ''Фасад'',
вул. Крайня, 1-В, м. Київ, 02660.
Тел.: 8 (044) 512 78 35, 512 44 69
Е-mail: mail@fasad.ua
ТОВ ''Фасад'',
вул. Волинська, 26, м. Київ, 03151.
Тел.: 8 (044) 243 46 92, 243 37 83

Логос Україна         СП ''Укрпольреставрація''         Зміст         ЗАТ фірма ''Фундамент''