ТОВ ''Штрайф Баулогістик Україна''  

 
 
Чеслав Легут
Генеральний директор
 
     
     
 
ТОВ ''Штрайф Баулогістик Україна''

 

Хенрік Єдрей (директор з торгово-маркетингових питань ''Штрайф Баулогістик Україна'')
Рафал Гібчинський (голова правління ''Штрайф Баулогістик Польща'')
В. А. Мартинюк (фінансовий директор ''Штрайф Баулогістик Україна'')
ТОВ ''Штрайф Баулогістик Україна'' – одна з найпотужніших організацій, яка займається забезпеченням будівельного ринку України баштовими кранами. Керівництво компанією здійснюють: генеральний директор Чеслав Легут (Польща), фінансовий директор Владислав Анатолійович Мартинюк (Україна) та директор з торгово-маркетингових питань Хенрік Єдрей (Польща). Кожен із них має великий досвід роботи в будівельній галузі як в Україні, так і в інших європейських державах.
ТОВ ''Штраф Баулогістик Україна'' – організація досить молода, заснована в 2005 р. Та за цей короткий час, завдяки вмілому керівництву, трудовому завзяттю всього колективу компанії вийшла на досить високий рівень надання послуг та завоювала повагу замовників. Серед постійних клієнтів багато відомих будівельних організацій: ''Аеробуд'', ''Аркада'', ''Добробуд Інвест'', ''Енергобуд'', ''Мастер-Буд'', БК ''МТД'', ''Новобуд'', ''Спецвисотмонтаж'', Будівельне управління №145, ''УБК-ЛТД'', ''Фундамент'', ''Центробуд'', ЮЗТС, ІК ''Ярославів Вал'' та інші.
Основу механізованої бази організації становлять німецькі баштові крани LІЕВНЕRR (моделі 71ЕС, 91ЕС, 112ЕС-Н, 120ЕС-Н). Крім того, товариство – ексклюзивний постачальник на ринок України продукції німецької фірми WOLFFKRAN, одного зі світових лідерів з виробництва баштових кранів. Сьогодні в Україну постачаються дві найбільш популярні моделі баштових кранів 5520.6/10 та 6017.10. А взагалі закордонні партнери виготовляють понад 40 різних моделей баштових кранів; будь-яка з них може бути швидко доставлена на об'єкт на прохання замовника.
Товариство організує також парк автомобільних кранів великої вантажопідйомності – від 90 до 200 тонн, а за потреби і близько 850 тонн. Це дасть змогу значно розширити сферу послуг.
ТОВ ''Штрайф Баулогістик Україна'' має власну сервісну службу та машиністів баштових кранів. Співробітники сервісної служби – висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи; вони пройшли навчання на заводах LIEBHERR та WOLFFKRAN.
Фірма не обмежується продажем техніки; надає послуги з оренди баштових кранів, сервісного обслуговування та забезпечення запасними частинами, а також обслуговує техніку, яку партнери придбали в інших організаціях.
Штат організації постійно зростає, оскільки її діяльність розширюється на всю територію держави. Плануємо відкриття декількох офісів.
Створення нових робочих місць сприяє працевлаштуванню в багатьох районах ; місцеві бюджети поповнюються коштами. Створюються сприятливі умови для працівників нашої компанії.
Отже, плани компанії досить великі та амбітні, весь колектив докладає зусиль, щоб вони втілилися у життя.

ТОВ ''Штрайф Баулогістик Україна'',
вул. Воровського, 26, офіс 312, м. Київ, 01054
Тел.: 8 (044) 496-25-02, 496-25-03. Тел./факс: 8 (044) 482-06-87
Е-mаіІ: strеif-bаulоgistik@stгеif.кіеv.uа

Логос Україна         ТОВ ''Інвестиційно-будівельна компанія ''Центробуд''         Зміст         ТОВ ''ГЕА-Україна''