ТОВ ''ГЕА-Україна''  

 
 
Давиденко
Євген Петрович
Генеральний директор
 
     
     
 
ТОВ ''ГЕА-Україна''

 
ТОВ ''ГЕА-Україна'' пропонує повний діапазон обладнання компанії GEA для систем кондиціонування, вентиляції, осушування, зволоження та фільтрації повітря, зокрема: центральні кондиціонери, холодильні машини, фанкойли, повітряні нагрівачі, парогенератори, дахові вентилятори, осушувачі повітря та фільтри.
Одним з основних типів обладнання кліматичних систем компанії GEA Air Treatment, яка входить до концерну GEA Group, є центральні системи. Їхнє призначення – готувати повітря для вентиляції і кондиціювання, включаючи його фільтрацію, підігрів, охолодження, зволоження і осушення, а також можливість утилізації тепла і вологи. GEA Air Treatment виготовила нову центральну систему під назвою GEA CAIR, що в перекладі з англійської означає ''повітря на замовлення'' (Customized Air). Новинка надходить на ринки Німеччини і Польщі з літа 2005 р., в Україну – з 2006 р.
Установки GEA CAIR – сучасне рішення центрального кондиціювання повітря в Європі. Оригінальність і раціональність конструкції простежується уже в комбінованому складанні каркасу з панелями. Таке технічне рішення забезпечує одночасно високу міцність конструкції і зручність в обслуговуванні – демонтаж окремих частин каркасу, якщо це необхідно, здійснюється легко. Відпала необхідність у дверних порогах всередині агрегату; встановлені тут деталі і вузли можна легко вийняти для очистки.
Агрегат GEA CAIR характеризується чудовою звукоізоляцією на рівні кращих установок, що пропонує ринок кліматичного обладнання. Модульний принцип компонування кондиціонера дає змогу самостійно визначати конфігурацію вашого агрегату.
Нові установки GEA CAIRplus продуктивністю від 1000 м3/год до 208 000 м3/год, і низькопрофільні GEA CAIRpicco, які встановлюються в міжстельовому просторі продуктивністю від 500 м3/год до 5600 м3/год, є універсальними агрегатами з широкими можливостями використання. Системи центральної обробки повітря GEA CAIRplus і GEA CAIRpicco використовуються у всіх галузях промисловості, включаючи харчову і фармацевтичну, де високі вимоги до гігієни. Перевагами GEA CAIRplus і GEA CAIRpicco є каркасно-панельна конструкція з рівними внутрішніми поверхнями і оптимально-шумовими характеристиками, що забезпечує зручність в обслуговуванні і низьке енергоспоживання.
Системи центральної обробки повітря GEA CAIR сконструйовані таким чином, щоб гарантувати максимальну гнучкість при їхньому проектуванні та монтажу завдяки продуманим до деталей елементам каркасу і модульної конструкції. У наявності – 68 доступних типорозмірів з різною геометричною формою поперечного перерізу (квадратна і прямокутна).
Оснащення агрегатів панелями завтовшки 50 мм із мінеральної вати, яка щільно заповнює простір між двома оболонками із тонколистової оцинкованої сталі завтовшки 1 мм без застосування клеючих засобів, свідчить про екологічну конструкцію установок GEA CAIR. Показник звукоізоляції R=44 dB в агрегатів GEA CAIR характеризує їхній високий технічний рівень. У той самий час конструкція зі спеціальних панелей забезпечує мінімальні теплові втрати. Сучасне комп'ютеризоване виробництво панелей забезпечує високу точність їх виготовлення і відповідно повну герметичність агрегату.
Застосування високоякісних, екологічно чистих матеріалів для виготовлення агрегату GEA CAIR забезпечує можливість технологічно простої їх утилізації після закінчення строку служби.
Застосування в установках GEA CAIR однієї з чотирьох альтернативних систем теплоутилізації дає можливість зекономити понад 80 % теплової енергії.
У раціональній конструкції GEA CAIR закладені всі передумови для зручного транспортування і простого швидкого монтажу. Отвір в основній рамі, а також петлі полегшують транспортування й установку. Окремі модулі з'єднані між собою з великою точністю і надійністю за допомогою стяжних з'єднувальних вузлів у зовнішніх елементах конструкції.
Більша частина деталей і вузлів установки GEA CAIR виготовляється в концерні GEA Group, що гарантує стабільну якість технічних показників.

ТОВ ''ГЕА-Україна'',
вул. Павлівська, 29, м. Київ, 01135.
Тел./факс: (044) 461-93-56
Е-mail: davidenko@gea-ukraine.com
http://www.gea-ukraine.comУстановки підготовки повітря GEA CAIRЛогос Україна         ТОВ ''Штрайф Баулогістик Україна''         Зміст         Фото-вставка