Архітектор В. М. Ісак  

 
 
Ісак
Валентин Михайлович
Народний архітектор України
 
     
     
 
Архітектор В. М. Ісак

 
Валентин Михайлович Ісак народився в 1951 р. в Молдові. В 1973 р. закінчив архітектурний факультет Кишинівського політехнічного інституту.
Член Національної спілки архітекторів України. Народний архітектор України. Професор Міжнародної академії архітектури. Дійсний член Української академії архітектури, Російської академії природничих наук та Міжнародної академії інформатики при Організації Об'єднаних Націй.
Лауреат Державної премії України в галузі архітектури за 2003 р., багатьох архітектурних конкурсів СРСР, України та СНД. Має почесне звання ''Рицар науки і мистецтв'', кавалер ордена ''Святої Бригіти'' та кавалер багатьох орденів Православної Церкви.
В. М. Ісак – народний архітектор України – ідеолог і організатор створення корпорації ''Столиця''.
Очолює творчу майстерню ''Вісак'' та низку інших проектно-будівельних структур, які здійснюють весь комплекс робіт – від збору даних для проектування до вводу в експлуатацію об'єкта будівництва. Під керівництвом Валентина Михайловича у Києві та інших містах України розробляються масштабні містобудівні комплекси, житлові будинки, школи, дитячі садки, готелі, зони відпочинку, магазини, офіси, гаражі, об'єкти благоустрою. Валентин Михайлович особисто та спільно з авторськими колективами розробив близько п'ятисот проектів.
Найбільше творче досягнення народного архітектора – високий архітектурний рівень центральної частини району Оболонь у м. Києві. Район естетично привабливий і функціонально виправданий; за його проектування Кабінет Міністрів України у 2003 р. нагородив талановитого фахівця Державною премією України з архітектури.
Валентин Михайлович Ісак – меценат проектів і будов низку храмів і пам'ятних знаків.
Для нього притаманні високий професіоналізм, генерування ідей, відкритість, чуйність, доброзичливість. Ці позитивні якості притягують до Валентина Михайловича багатьох людей.


Макет храму Різдва Христового, Оболонь, м. Київ


Житловий будинок по Оболонському просп., 22, м. Київ

Фрагмент набережної мікрорайону ''Оазис'', м. Київ


Дитячий садок у мікрорайоні ''Оазис'', м. Київ

Фрагмент забудови, Оболонь, м. Київ

Житлово-офісний комплекс по вул. Маршала Тимошенка, 29, м. Київ


Житлово-офісний комплекс на просп. Перемоги, м. Київ


Житлово-офісний комплекс ''Пасаж'', м. Київ

Фрагмент забудови, мікрорайон ''Оазис'', м. КиївЛогос Україна         АТ ''Київпроект''         Зміст         Архітектурна майстерня ''АР-Студія''