ТОВ ''Лофт-бюро''  

 
 
Волосовський
Олег Вадимович
Директор
 
     
     
 
ТОВ ''Лофт-бюро''

 
Олег Вадимович Волосовський народився у 1971 р. в м. Києві. У 1994 р. закінчив Українську академію мистецтв, за фахом – художник-архітектор.
Призер архітектурного конкурсу з реконструкції Національного музею українського мистецтва в м. Києві (1994). З 1996 р. – творчий керівник, архітектор, дизайнер ''Studio-2111'', ''Лофт-бюро''. Здійснював проектування та оформлення інтер'єрів громадських споруд, ресторанів, офісів, створював декорації для виступів українських митців.
Дизайнер ''Adidas'', ''Mustang'' (1996–2001). Створив мережу магазинів у 20 містах України.
Активно співпрацював з Романом Віктюком як художник декорацій до спектаклів ''Бульвар ''Сан-Сет'', ''Саломея''. У 1999-2000 рр. – архітектор та арт-директор ДК ''Промзона''. Займався оформленням студій телеканалів Інтер, Новий канал, Тоніс, ТЕТ.

Готельний комплекс ''Лотос'', Київська область
1999 р. – участь у конкурсі Інтер'Year 1999, краща десятка ТОР-10 у номінаціі ''Громадські будівлі та підприємства громадського харчування'' (ДК ''Промзона'', магазин ''O'neill''). 2003 р. – участь у конкурсі Інтер'Year 2003, – ТОР-10 у номінаціі ''Громадські будівлі та споруди'' (ресторан ''Soho''). 2004 р. – Інтер'Year 2004 – лауреат конкурсу (друга архітектурна премія) у номінації ''Архітектура громадських споруд'' – офіс ''Loft'' на Михайлівському''. Спеціальна премія від громадського журі.
Творчі здобутки 2002-2005 рр.: ресторан ''Soho'' по вул. Артема; ''Toscana'' по вул. Госпітальній; триповерховий ресторанно-розважальний комплекс по вул. Московській: ''Shooters'', ''Гарем'', ''Лімончелло''; ''Екзотика'' на Набережно-Хрещатицькій; диско-клуб ''Ажур'' по вул. Леонтовича; чотириповерховий офіс ''Pulse'' по вул. Багговутівській; офіс ''Лофт'' (провулок Михайлівський); проектування торговельного комплексу ''Променада'' по вул. Багговутівській; об'ємно-планувальне рішення розважального центру ''Арена-сіті'' на Бессарабській площі; проектування торговельного комплексу в м. Чернігів; універмаг ''Україна'': fast-food ''Оазис'' та ресторан ''Молоко'' на 4-му поверсі, магазин ''Фабрика'' на 2-му, дитячий майданчик на 3-му; реконструкція готельно-розважального комплексу ''Буковина'' у Чернівцях.
З 2006 р. – релакс-центр ''Санторіні'' на Кловському узвозі; пивний ресторан ''Патрік'' по вул. Січневого Повстання; лаунж-кафе ''О'деліс'' на Хрещатику, 10; інтер'єри дитячого розважального комплексу ''Дивосвіт'' на Оболоні, м. Київ; чотириповерховий еко-офіс ''Danon'' по вул. Багговутівській; релакс-центр ''Freestile'' та ресторан ''Boss-bar'' на просп. Возз'єднання; spa-центр у готелі ''Хрещатик''; готельний комплекс ''Лотос'' у Київській області; котеджне містечко в Безрадичах; котеджне містечко в Вишгороді Київської області; приватне будівництво.
До ТОВ ''Лофт-бюро'' належать талановиті фахівці: заступник директора, головний архітектор проекту Алла Вітась-Захаржевська, дизайнер-декоратор Олена Логвинець, дизайнери Ганна Степановська, Олена Серебрякова, Ягер Йова, архітектори В'ячеслав Балбек, Олег Буланов, Ірина Джуль, помічник архітектора Володимир Синельников, інженер Валентин Фальк.
Основні напрями діяльності:
– проектування індивідуального житла;
– проектування та дизайн громадських споруд: ресторанів, торговельних комплексів, готелів, релакс-центрів, офісів;
– ексклюзивна робота з індивідуальним житлом, офісами та загальними громадськими спорудами;
– інжиніринг житла та громадських споруд.

ТОВ ''ЛОФТ-БЮРО'',
пров. Михайлівський, 9А-35,
м. Київ,
01001.
Тел./факс: (044) 279-01-69; 8 095 2720874, 8 050 3740280.Житловий будинок з музеєм, офісами та магазинами на бульварі Лесі Українки, м. Київ


Офіс ''Pulse'' по вул. Багговутівській, м. Київ


Лаунж-кафе ''О'деліс'' по вул. Хрещатик, 10, м. Київ


Диско-клуб ''Ажур'' по вул. Леонтовича, 3, м. Київ

Логос Україна         ТОВ ''Євробудпроект''         Зміст         Архітектор А. В. Матвієнко