Архітектор А. В. Матвієнко  

 
 
Матвієнко
Анатолій Васильович
Архітектор
 
     
     
 
Архітектор А. В. Матвієнко

 

Відтворення втраченого порталу будинку НБУ – пам'ятки архітектури 1905 р. (фрагмент антаблементу)
по вул. Інститутській, 9, м. Київ
Анатолій Васильович Матвієнко – головний архітектор проектно-будівельного концерну ''Укрмонолітспецбуд'', член-кореспондент Української академії наук.
Закінчив Київський державний художній інститут у 1967 р. Член авторського колективу переможців трьох конкурсів на кращий проект та робочого проекту на будівництво історико-меморіального комплексу Запорозького козацтва на о. Хортиця в м. Запоріжжі (1967-1969 рр.). Частина комплексу просто неба здійснена в 2005-2007 рр.
У 1978-1988 рр. – заступник директора з наукової роботи, будівництва та реставрації, головний архітектор Державного музею народної архітектури та побуту України в м. Києві. Голова реставраційної ради, робочої комісії та ін. Забезпечив проектування та будівництво другої черги музею (170 архітектурних експонатів), розроблення та погодження проекту третьої черги створення музею, експозицій ''Стародавнє зодчество'', ''Південь України'', додаткове встановлення 100 архітектурних експонатів, створення інфраструктури матеріально-технічного забезпечення та реставрації, культурно-побутового обслуговування туристів тощо.
У 1988-2007 рр. – учасник розроблення та реалізації Державної науково-технічної програми ''Моноліт-2000'' розвитку монолітного домобудування в Україні. Автор серії реалізованих проектів експериментальних монолітних житлових і громадських будинків в Україні та за кордоном, зокрема в Білорусі, Вірменії, Башкортостані. У 2007 р. спільно з австрійськими інвесторами споруджено великий логістичний комплекс у Борисполі.
Автор проекту будівництва готельно-офісного комплексу ''Воздвиженський'' на території Державного історико-архітектурного заповідника ''Стародавній Київ'', а також низки опублікованих наукових праць у галузі архітектури.

Архітектор А. В. Матвієнко,
вул. Воздвиженська, 60, м. Київ.
Тел.: (044) 462-57-10, тел./факс: (044) 462-59-85.Готельно-офісний комплекс на території Державного історико-архітектурного заповідника ''Стародавній Київ''
по вул. Воздвиженській, 56-60, 2006 р., м. Київ


Готель ''Воздвиженський'', м. Київ


Готель ''Воздвиженський'' відзначено на Міжнародному конкурсі туристичних закладів у м. Мадриді, 2002 р.


Державний музей народної архітектури та побуту України відзначено Державною премією в галузі архітектури, 2002 р.


Державний музей народної архітектури та побуту України відзначено Державною премією в галузі архітектури, 2002 р.
Логос Україна         ТОВ ''Лофт-бюро''         Зміст         Архітектурно-будівельна фірма ''MORSKOY ARCHIBAU''