ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ — 90
 
 
 
Блескун
Сергій Валерійович

Випускник факультету обчислювальної
техніки (1994 р.)

Комерційний директор компанії
«Nemiroff»
 

 
 

Народився 25 серпня 1972 р. у Донецьку. Батько, Валерій Пилипович, працює у Донецькому національному технічному університеті — доцент, кандидат технічних наук. Про матір, Валентину Іванівну, Сергій Валерійович згадує з теплом і сумом: мама пішла з життя, коли йому було всього 12 років.

Закінчивши із відзнакою школу № 12 у Донецьку, Сергій Блескун у 1989 р. став студентом Донецького політехнічного інституту, де здобув вищу освіту за напрямом «Обчислювальна техніка». Ступінь МВА за спеціальністю «Кваліфікація власників та ефективність менеджерів» отримав у Москві, де закінчив Державний університет «Вища школа економіки».

Молодий і амбітний випускник Донецького політехнічного інституту обрав для себе активну позицію й почав стрімко будувати кар’єру. Із 1995 р. Сергій працює менеджером із розвитку бізнесу міжнародної компанії «Wrigley». З посади менеджера він виріс до комерційного та генерального директора в українській компанії «БКС», де розвивав популярну торгову марку соків «Смак». Через деякий час Сергій Блескун продовжив роботу у галузі харчової промисловості уже в Росії: з 2002 р. працював у Москві на посаді директора з роботи із ключовими клієнтами компанії-лідера сокової галузі Росії ВАТ «Лебедянський» (ТМ «Я», «Тонус», «Фруктовий сад», «Фрустайл», «Фрутоняня»).Сергій Валерійович у родинному колі
Дружина Сергія Валерійовича
Євгенія з донькою Дар’єю

Із 2006 р. Сергій Блескун працює в алкогольній галузі. Керував концерном «Оверлайн» на посаді генерального директора, до складу якого входили лікеро-горілчаний завод в Одесі, Одеський завод шампанських вин, торгові доми в Україні та Росії. З 2008 р. Сергій Валерійович — комерційний директор компанії «Nemiroff».

Активна позиція та ефективна праця Сергія Блескуна не залишились непоміченими: Міжнародне товариство соціального партнерства «Європейська Бізнес Асамблея» відзначила його почесним сертифікатом. Також Сергій Валерійович є лауреатом міжнародної нагороди «Золотий Меркурій» за персональний внесок у покращення економіки України та розвиток інтеграційних процесів (Оксфорд, Англія, 2002).

Незважаючи на постійну заклопотаність та величезні об’єми роботи, Серій Блескун, як і у студентські роки, залишається товариським і веселим. Вільний час любить проводити на риболовлі, входить до складу Федерації риболовного спорту, має широке коло зацікавлень. Та найбільший його скарб, за словами самого Сергія Блескуна, — це чарівна дружина Євгенія та улюблена донечка Дар’я. Для своїх близьких Сергій Валерійович і здійснює всі свої найвищі вчинки.< Брюханов Олександр Михайлович   |   зміст   |   Васильєв Віталій Євгенович >