Романько
Георгій Панасович


Проректор із соціальних питань
та з адміністративно-господарської
роботи Донецького національного
технічного університету
Народився 25 листопада 1936 р. у Донецьку в родині робітника. У 1955 р. закінчив школу й був призваний до армії. Демобілізувавшись, працював водієм і заочно навчався в Донецькому гірничому технікумі. Після закінчення технікуму в 1965 р. працював за спеціальністю — механіком автоколони, начальником ремонтних майстерень. У травні 1978 р. прийшов у Донецький політехнічний інститут на посаду завідувача гаража, а 30 серпня 1986 р. був призначений проректором з адміністративно-господарської роботи.

Протягом 1978–1984 рр. заочно навчався на автодорожньому факультеті Донецького політехнічного інституту.

За період роботи у ДПІ Г. П. Романько зарекомендував себе як серйозний фахівець, здатний швидко і кваліфіковано вирішувати виробничі питання. Відзначається відповідальністю, зацікавленістю у досягненні високих виробничо-господарських показників роботи. Він створює і підтримує сприятливий клімат у колективі, користується повагою та заслуженим авторитетом серед співробітників і студентів університету.

Колектив адміністративно-господарської частини й особисто проректор Г. П. Романько нагороджені почесними грамотами Донецької облдержадміністрації, Федерації профспілок України, Донецького обкому профспілки працівників освіти й науки, Ворошиловської районної ради за високі показники в роботі, вагомий внесок у розвиток району. Завдяки відданій роботі проректора Донецький національний технічний університет посідає перші місця в обласних оглядах-конкурсах серед гуртожитків і дитячих здравниць.

Георгій Панасович — депутат Ворошиловської районної ради м. Донецька.


< Навка Ілля Павлович   |   зміст   |   Доктори Honoris Causa >