Професорсько-викладацькому складу,

співробітникам, студентам і випускникам

Донецького національного технічного університету

Шановні друзі!

Сердечно вітаю всіх із нагоди ювілею Університету.

Розпочавшись 90 років тому із заснування Донецького гірничого технікуму, історія вашого навчального закладу засвідчила славний шлях становлення і розвитку технічної та економічної освіти у східному регіоні України.

Я пишаюся тим, що навчався у стінах цього Університету, який підготував не одне покоління висококваліфікованих фахівців гірничої та металургійної справи, інженерів, електротехніків, механіків, програмістів, економістів та інших спеціалістів. Серед випускників Донецького національного технічного університету — державні діячі, відомі вчені, керівники промислових підприємств.

Приємно, що сьогодні навчальний заклад динамічно розвивається як сучасний науково-методичний центр. У шести інститутах, на 22 факультетах, у технікумах, коледжах та інших структурних підрозділах успішно поєднуються традиційні освітні засоби з інноваційними технологіями.

Нехай і надалі примножуються здобутки вашого Університету, зростає авторитет його колективу та випускників.

Бажаю всім міцного здоров’я, особистого щастя і творчих здобутків в ім’я Батьківщини.Президент України

Віктор Янукович< Вступне слово ректора ДонНТУ Олександра Мінаєва   |   зміст   |   Вступне слово Президента НАН України, академіка НАН України Бориса Патона >