Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. Видавничий центр «Логос Україна»
 
   
ЖУКОВА
Галина ВалентинівнаВипускниця
факультету міжнародної економіки і права
(1997)

Член правління
ПАТ «Креді Агріколь Банк»
 
 

Головний офіс ПАТ «Креді Агріколь Банк»

Народилася 6 липня 1975 р. в Києві. Батьки, Валентин Дмит­рович і Валентина Іванівна Жукови, працювали інженерами, батько був керівником вищої ланки. В сім’ї завжди поважали одне одного, підтримували. Вроджена інтелігентність і цілеспрямованість були притаманні дівчині, що стало вирішальним при виборі майбутньої професії та навчального закладу.

У 1992 р. Галина Жукова стала студенткою новоствореного факультету міжнародних економічних відносин Київського державного економічного університету. А в 1997 р. вона закінчила вже факультет міжнародної економіки та права КНЕУ.

Згадуючи роки навчання, Галина зазначає, що викладачі КНЕУ були для студентів не тільки вчителями з майбутніх професій, але й ділилися зі студентами надзвичайно багатим досвідом у різних сферах життя, в тому числі, і суто людських. У стінах рідного навчального закладу майбутні економісти та юристи-міжнародники не тільки здобували фахові знання високого рівня, а й навчалися по-особливому, широко та незаангажовано, дивитися на світ, мислити масштабно й системно, не боятися труднощів і невтомно зазирати за горизонт, вдивляючись у нові перспективи.

На все життя Галині запам’яталися завжди дуже цікаві, прагматично вивірені з точки зору теорії та практично орієнтовані лекції з міжнародного маркетингу, які робила для студентів Тетяна Михайлівна Циганкова. Окремим добрим словом вона згадує ­семінари Петра Геннадійовича Петрашка. З особливою приємністю Галина вивчала англійську мову під керівництвом Альони Ігорівни Циркун — чудового фахівця та неперевершеного педагога. І саме високий професійний мовний рівень, закладений в університеті, не раз допоможе і знадобиться у майбутній роботі.


«Якщо не вистачає адреналіну…»

Після закінчення університету з 1997 до 2006 рр. Галина Жукова працювала в Raiffeisen Group в Україні (Raiffeisen Bank Ukraine та Raiffeisen Bank Aval): спершу була спеціалістом у бек-офісі ­платежів та казначейства, згодом — відповідальним менеджером за співпрацю з фінансовими установами, менеджером у казначействі. У 2002 р. розпочала роботу в мережі продажів, очоливши перше на той час відділення банку. Найвища ланка кар’єри у цьому банку для Галини стала посада заступника директора Київської регіональної дирекції «Райффайзенбанк Аваль». Після того, упродовж нетривалого часу працювала в банку «ВТБ».

У січні 2007 р. Галина розпочала роботу в ПАТ «Креді Агріколь Банк» на посаді директора департаменту мережі продажів. Починаючи з грудня 2008 р. — член правління банку, відповідальний за роздрібний бізнес і мережу продажів.

ПАТ «Креді Агріколь Банк» — універсальний банк, який працює на фінансовому ринку України з 1993 р. Його власником є одна з найбільших фінансових груп світу — Credit Agricole Group (Франція). Credit Agricole Group — лідер на ринку банківських послуг для приватних клієнтів у Франції та належить до ТОП-5 найбільших за розміром акціонерного капіталу й обсягом загальних активів банків Європи за даними «The Banker» (2013). У системі Credit Agricole Group працює 150 тисяч співробітників, які надають фінансові послуги 51 млн клієнтів у 50 країнах світу. Завдяки підтримці такого потужного акціонера, ПАТ «Креді Агріколь Банк» є одним із найбільш ефективних і стабільних банків України.

За класифікацією Національного банку України ПАТ «Креді Агріколь Банк» належить до групи великих банків нашої держави. Його розгалужена регіональна мережа налічує 180 відділень у всіх регіонах України. Він також є партнером об’єднаної банкоматної мережі «АТМоСфера», яка включає 4000 банкоматів провідних банків України та 300 АТМ власної мережі.


«Гори, сніг і спорт —
що може бути краще?»

ПАТ «Креді Агріколь Банк» надає приватним і корпоративним клієнтам увесь спектр сучасних банківських послуг. Сьогодні він є лідером на ринках ­автокредитування та споживчого кредитування; видає кредити на купівлю житла; успішно просуває зарплатні проекти та приймає вклади від населення на вигідних умовах; випускає й обслуговує платіжні та кредитні картки; здійснює грошові перекази та надає низку інших послуг приватним особам. Також банк пропонує широкий спектр послуг для бізнесу, надаючи особливу увагу співпраці з компаніями агропромислового комплексу. Програми лояльності забезпечують клієнтам вигідні умови для розміщення депозитів. Діють також різноманітні призові акції та спеціальні преференційні умови для позичальників, які отримують заробітну плату або дохід від підприємницької діяльності на рахунок в банку. ПАТ «Креді Агріколь Банк» довірили ведення своїх фінансових справ 500 тисяч приватних і 33 тисячі корпоративних клієнтів, що є найкращим показником і підтвердженням його надійності та ділової репутації.

Банк постійно розширює список партнерів-імпортерів автомобілів і є одним із найактивніших і найуспішніших серед банків, що займаються автокредитуванням в України; декілька років поспіль був визнаний № 1 у державі в цій галузі. Доказом постійного покращення якості послуг, які надає ПАТ «Креді Агріколь Банк», є те, що в 2011 р. він отримав сертифікат відповідності автомобільного кредитування міжнародному стандарту ISO 9001:2008.

Галина Жукова — яскравий представник людини нового формату, що спрямована на європейські цінності в бізнесі та створення партнерських відносин. Її професійна діяльність доводить це. Втім, бути керівником — це вміти вибудувати гарні робочі стосунки в своєму колективі. І їй це вдається, тому що в людях вона цінує щирість, простоту, надійність та професійний підхід. Галина вважає, що зажди в будь-яких справах має бути професійне ставлення до того, над чим людина працює. «Люблю, коли зі мною в команді працюють сильні люди» — такими словами вона підвела підсумок розмові про колег та партнерів.

Галина виховує дев’ятирічного сина разом із чоловіком, який також працює в банківській сфері. Як кажуть, хто доб­ре працює, той вміє відпочивати. Галина Жукова обожнює подорожувати, адже подорож — це спосіб пізнати світ з нової, досі незнаної сторони, поринути в дивовижне розмаїття інших культур і традицій, поспілкуватися з цікавими людьми. У вільний час вона також грає у великий теніс, а ще намагається «приборкати» мотоцикл.Головне управління Державної фіскальної служби України у м. Києві   |   Зміст   |   Задерейко Андрій Іванович